• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#87
Wielka szkoda że odcienie żółtego na Volvo i MB różnią się od siebie, bo inaczej mogło by być naprawdę firmowo ;) Wszystkie dodatki bardzo ożywiły model, jedyne czego mi brakuje to czegoś na globie. Albo obrysy, albo jakaś kalka Globtrotter, ale z tym niestety jest ciężko. Ogólnie na plus i czekam na kolejne. :)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#88
Zarówno samo Volvo w nowej odsłonie przypadło mi do gustu, jak również Twoja waloryzacja zasługuje na uwagę.:) Niezwykle dobrze prezentuje się naczepa Kempf podpięta do ciągników z wysoką kabiną.(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#89
Fajnie wyszło to żółte Volvo po waloryzacji, a i naczepa Kempfa fajnie się z nim zgrała. Jedno mi tylko nie pasuje, bo jak mnie wzrok nie myli, to na obydwu zestawach masz stary typ rejestracji, jeszcze z flagą Polski, a te były wydawane do końca kwietnia 2006 r.
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#90
Świetnie zwaloryzowany model, zarówno actros jak o volvo, detale w środku jeszcze bardziej dodają smaczku, podobają mi się te chlapacze pod przednim zderzakiem, jedyne czego mi brakuje to kalki z napisem Globetrotter lub z nazwą firmy :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#99
Kolejne piękne model w twojej kolekcji (y).Volva z pod twojej ręki wyglądają rewelacyjnie(y)(y) ..ja tylko nie lubię tych skręcanych kół .ale to już o tym wiesz .;):)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Piotrek zainwestuj w jakąś myjnię...:gwizd: wiesz jakieś Panienki gąbki mydełko FA siaba-da siaba-da itp :LOL:. Volva wyglądają super dodatki na duży + osobiście czerwone wygrywa (y).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149

Podobne wątki