• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#21
Czy w tej firmie nie będzie żadnego czystego auta :ROFL: Kolorystycznie mi się podoba i ja bym mu zostawił tą chłodnie bo się fajnie komponuje .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#23
Ten czerwony też wygląda bardzo dobrze. Takie zwaloryzowane to idealnie pasują na te w trasie. Podobają się. Bardzo ciekawie wyglądają na wspólnej fotce.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#27
Dotarły dwie chłodnie i nowy Actros.
Nastąpiła tez mała podmiana, niebieski ciągnik dostał chłodnię a nowy, biały puszkę.
SAM_1030.jpg
SAM_1033.jpg
SAM_1034.jpg
SAM_1035.jpg
SAM_1036.jpg
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#28
Kierunkowskazy w ciągniku nie powinny być zaznaczone trochę wyżej i po wewnętrznej stronie lampy? Składy świetne, waloryzacja tak samo. Czekam na kolejne modele. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#30
Świetne zestawy, waloryzacja jak zawsze na najwyższym poziomie, cieszy mnie fakt że firma się rozrasta i idzie w nowoczesny sprzęt.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#39
Trzeba przyznać że z naczepą Euroleasing przykuwa oko. Co prawda nie spotkałem się, aby miały one czerwone paleciary ale sądząc po fartuchu na tyle to zapewne jakiś "ex". Logotyp "Schmitz" powinien być w tylnej części boku naczepy ale to pikuś. Świetnie wyglądają chlapacze pod zderzakiem w ciągniku i koguty na orurowaniu. (y)

@Brodagaz - uznam to za żart. :ROFL: A swoją drogą, gdybyś kiedyś zobaczył taką naczepę z czerwoną paleciarą to chętnie zobaczę zdjecię. Bardzo daleko do Euroleasingu chyba nie masz. :D
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#40
Bardzo fajna waloryzacja, wali mnie że nasz młodszy kolega nie widział czerwonej paleciary mam nadzieję że jeszcze kiedyś zobaczy.;):):):):)
Czekam na kolejne Volva , no i muszę się zabrać za swoje ;););)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149

Podobne wątki