• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#1
Firma IroSerwis przynosi zbyt małe dochody w związku z czym IroTrans wznowiła swoją działalność.Tym razem jednak flota będzie w 100% nowoczesna, bez starszych egzemplarzy.Udało się podpisać dobrą umowę i na chwilę obecną dostarczane będą nowe Actrosy.Firma będzie się opierała głównie na transporcie wszelakich puszek, ale nie zabraknie też chłodni tak jak to miało miejsce w przeszłości.Dziś dwa pierwsze pojazdy.
SAM_0934.jpg
SAM_0935.jpg
SAM_0936.jpg
SAM_0937.jpg
SAM_0938.jpg
SAM_0939.jpg
SAM_0941.jpg
SAM_0943.jpg
SAM_0944.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#3
Fajnie zrobione te modele. Szczególnie podoba mi się waloryzacja puszki China Shipping.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#4
No tak , teraz każdy idzie w kontenery a szczególnie w transport intermodalny . Ogromne dotacje z unii na to dają . Co do modeli to jak zwykle w Twoich tematach , czyli fajne . Co mi jedynie nie pasuje to ta naczepa pod żółtym actrosem , chyba jest za krótka do tego typu kontenera . Chciałbym także zauważyć ile daje kolor pojazdu . Kabiny takie same , a żółty mi się podoba natomiast niebieski już nie koniecznie .
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#5
Modele fajne nawet bardzo :).Bartek ma chyba rację zaraz by go misiaczki albo krokodyle wykosili za tak przewożony kontener za dużo wystaje z tyłu tak mi się wydaje ale to tylko model a wena twórcy nie zna granic i może wszystko :D.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#6
Tak przyznaje że naczepa jest zbyt krótka.Jest pod kontener 20-ke a tą puszkę powinno się przewozić na naczepie pod 26-kę albo dłuższą, ale zorientowałem sie już w momencie kiedy wszystko do mnie dotarło.Nie ma jednak problemu bo i dłuższa naczepa jest w planach.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#7
Cieszę się że reaktywowałeś firmę i idziesz w nowe zestawy, oba mi się podobają ale żółty jest fajniejszy.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#11
Z czasem coraz bardziej przekonuję się do tego samochodu, dzięki Twoim modyfikacją lepiej dostrzegalne są walory Actros-ów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#15
Fajnie zrobiłeś tył kontenera. Waloryzacja delikatna, ale na duży plus. Podoba się.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#16
Ale firma prężnie działa , same nowe pojazdy kupuje . Podoba mi się tutaj zestawienie kolorów oraz tył naczepy i kontenera . Uczucia do nowego actrosa mam cały czas bardzo mieszane .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#17
Ale firma prężnie działa , same nowe pojazdy kupuje . Podoba mi się tutaj zestawienie kolorów oraz tył naczepy i kontenera . Uczucia do nowego actrosa mam cały czas bardzo mieszane .
Po tylu latach to Bartek już czas się przyzwyczaić do Actrosa , chociaż jak wypuścili nowe Volvo okazało się że bardziej mi nowe brzydkie Volvo się podoba.;):)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#18
Kontener wyśmienity!!! Co do wyglądu nowych ciężarówek to są nawet niezłe. Nowe Volvo po odpowiednim podmalowaniu wygląda rewelacyjnie.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#19
Actros jako ciągnik jest fajny, jedynie te tabliczki mi nie pasują że są różnych wielkości i jedna przypomina kwadrat. No i naczepa przydała się nowsza szczególnie do tego większego kontenera, bo pod którymś mostem można zabrać ze sobą przęsło albo zostawić kontener :) I szyber dach można by pomalować ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#20
Kolejny z Actrosów, niestety nowe chłodnie jeszcze nie dotarły w związku z czym trzeba było pozyczyć starszą.
SAM_1005.jpg
SAM_1006.jpg
SAM_1007.jpg
SAM_1009.jpg
SAM_1011.jpg
SAM_1010.jpg
SAM_1004.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 149

Podobne wątki