• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Jak z drogi zdjęte. Mój faworyt to oczywiście trzy osie (gotowiec?), kolejny to ze skrętną osią (czy to jeszcze na starym wyrobie Herpy?).
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Oj Piotrek, idziesz po bandzie i to równo :p Bardzo mi się podobają Twoje Volva szczególnie w 3 osiach z ładunkiem, no i mały MAN też mi wpadł w oko (y)(y)(y)
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Volva w niskiej budzie świetnie pasują do cystern. Po twoich przeróbkach wyglądają super te zestawy. Świetnie ubrudziłeś te Volvo 6x2.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Kolejne kapitalne miniaturki. Niby tylko wash, a model wygląda zupełnie inaczej. Dodatkowo podmalowania i oznaczenia dają niesamowity realizm. (y)(y)(y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Rewelacyjnie prezentuje się ta twoja flota(y)te nowe nabytki prezentują się świetnie po twoich przeróbkach i jest czego pozazdrościć.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
Świetna waloryzacja modeli ale do takiego modelarza jak Ty to za te malowanie lusterka w Volvo to się muszę przyczepić, jakoś tak rączka się trzęsła :) :) :) ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 150

Podobne wątki