• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja IroTrans - reaktywacja

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Firma po raz kolejny przechodzi zmiany, tabor został wysprzedany. Pozostały już tylko trzy ciągniki.
Udało się znaleźć chwile na zrobienie trzeciego z Performance. Muszę przyznać że wygląda dla mnie najlepiej ze wszystkich trzech.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG


Czarnuch otrzymał nową naczepę, ale ona też zostanie zamieniona na czarną firanę.
1 005.JPG


Oraz rodzina w komplecie.
1 006.JPG
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
PERFORMANCE EDITION wygląda obłędnie i zawsze to będę powtarzał ;) Srebrny rzeczywiście jest ładniejszy od niebieskiego i nie rozumiem dlaczego nie rozszedł się tak szybko jak niebieski :niepewny: Ze srebrną firaną jest gitara i u mnie też w tej formie garażuje (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
No właśnie co do naczep zdecydowałem w końcu na firanki. Do srebrnego i czarnego nie ma problemu, ale do tego niebieskiego nie obejdzie się bez malowania. To co robiła Herpa niestety mają inny odcień. W każdym razie niebawem, jak tylko dojedzie firana to chłodnia pewnie trafi na giełdę.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Cała ta Twoja trójca wygląda rewelacyjnie(y)i dopracowana jest idealnie:)gratuluję a i ten szalik na przedniej szybie wygląda super:p.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Jak zwykle u Ciebie. Szczena na podłodze. Pięknie zrobiłeś te Volva. Co jeden to lepszy. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jak zwykle pomysłowo i jak zawsze drobne zabiegi tworzą fantastyczne efekty. Do czarnego Performance ogólnie nie jestem przekonany, ale srebrny i niebieski są kozackie.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
IroTrans to coś z czym nie umiem skończyć. Wiele razy flota była już w firmie wymieniana a w barwach firmy jeździły wszelakie marki pojazdów. Firma przechodzi kolejną zmianę. Sprzedana wcześniej flota będzie uzupełniana nowymi pojazdami i naczepami. Tym razem wybór padł na jedną markę a samochody dostarczać będzie Volvo. Wszystkie samochody w kolorze czerwonym (prócz trio z poprzedniej prezentacji). Naczepy głównie firanki, ale będą i wyjątki. Ponieważ od dłuższego czasu nie chciały się sprzedać dwie cysterny to postanowiłem je wcielić do firmy w nieco zmienionej postaci. Przemalowałem podwozia z czerwonych na czarno a dennice z białych na czerwono. Błotniki też pomalowałem czerwonym lakierem żeby nie odróżniały się od dennic. Teraz pozostaje czekać na nowe ciągniki do obu naczep.
iro 001.JPG
iro 002.JPG
iro 004.JPG
iro 006.JPG
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Piotrek, bardzo udana transformacja tych beczek. Drugie życie będzie bardzo fajne, już się nie mogę doczekać tych koni które będą je ciągały :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Kolejne świetne przeróbki. Bardzo fajnie wyglądają beczki w tych kolorach. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
Kolejna fajna wariacja zestawienia z tymi Volvami . Same naczepy trzeba przyznać że genialnie się prezentują . Cysterny choromowane mające resztę rzeczy w jednym kolorze są najlepszym co może być w przypadku tych naczep .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 150

Podobne wątki