• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Irokezowe robótki

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
#3
Kapitalnie to wyszło... gratki za pomysł :)
Widać, że chłopaki dopiero zaczeli służbę... wałówki na cały dzień, aż się blat ugina :)
Przydała by się jeszcze jakaś kiełbasa (w końcu jadą rosłe chłopy a nie odchudzające się modelki)

Kiedyś pętko podwawelskiej dla załogi czołgu w 1/35 zrobiłem z kawałka patyczka do uszu. Tylko musi być gładki, bez prążków. Obciąłem pod kątem końcówki, zaszpachlowałem dziury i pomalowałem na jakiś bordowy kolor. Myślę że do tej skali taki patyczek do uszu świetnie udawałby Żywiecką albo Krakowską.
Pomyśl o tym...
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#4
Jeśli chodzi o żywiecką też mam a całość to jakiś zestaw Preisera.Jako że Gagar jest olsztyński to na szybe trafi jeszcze element związany z tym miastem.;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#6
Na wyjazd to jakiś EN57 się by przydał Tomku, cały z kibolami.:D
Jako że ST44-199 ma przydział z Olsztyna to w oknach zawisły szaliki, pasiaki w barwach lokalnego Stomilu.Do końca nie jestem z nich zadowolony, więc w wolnym czasie wykonam poprawioną wersję.
 

Załączniki

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
#8
Gagar świetny jak dla mnie, a pomysł oryginalny i z jajem.
Ewentualnie skróciłbym go delikatnie z obydwu stron- tak aby nie przylegał do krawędzi. Długopisem/cienkim markerem można zrobić stosowny napis... ;)

Na Żyletę dostaniesz bana... :podstepny:
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#17
No to na koniec roku 2014 kilka fotek kociołka po wstępnym patynowaniu.Model otrzymał washa, teraz przyjdzie pora na pigmenty i utrwalenie ich fiksatywą a potem lakierem bezbarwnym.
Na chwilę obecną prezentuje się tak.Do zobaczenia w 2015 roku.;)
 

Załączniki