• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Irokezowe robótki

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#61
Nie miałem w planach zakupu tego modelu, ale po zobaczeniu go na żywo portfel sam się otworzył.:D
Kilka zmian, które zrobiłem:
-pełny zgarniacz
- pomalowanie drabinek
-pomalowanie detali wnętrza kabin
-pomalowanie przedziału maszynowego na czarno
Teraz już pozostaje wysłać pacjenta na operację oczu do doktora Karola.;)
 

Załączniki

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#63
Wymyśliłem już, tylko potrzebuję trochę czasy żeby to zrobić.Drobnym wiertłem nawiercę otwór a potem powiększę go frezem o stożkowej budowie.Mam nadzieję że wyjdzie a jak nie to będę szukał innych rozwiązań.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#69

Załączniki

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#73
Zanim ruszę z kolejną robota mam pytanie. Czy EU06 bez rynienek pod dachem miały, mają jeszcze jakieś różnice wizualne względem Eu07 4E?
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#75
Dla mnie melex to tylko żółty i to z nalepką HSW. Choć z drugiej strony nie jestem pewny czy oni robili ten model.
stal-258-05.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#78
Zmobilizowałem się po odebraniu przesyłki z trąbkami i postanowiłem powymieniać je w swoich czterech siódemkach, dwóch Fiatach, ET41 i EP08. Robią dobrą robotę, przy okazji zamontowałem lusterka od Ostbahn'a.
11 005.JPG
 

Załączniki