• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#5
W godzinach porannych zostały wtoczone do mojej gabloty cysterny RZD oraz SZD.Całośc to żywica plus blachy a firma Onega.Na początek w ilości sześciu sztuk.Czekam jeszcze na sprzęgi z firmy Kadee.

SAM_5093.jpg
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#7
Najpierw odpowiedziałem w dziale "Makieta", a dopiero potem przeczytałem ten wpis, więc już nie będę się powtarzał, a część moich uwag jest nieaktualna. Ale wciąż jestem ciekaw, jak i gdzie można takie wagony kupić?
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#12
Hehe też tak miałem na początku, dziwnie to wyglądało bez zderzaków.Jak dojdzie "uścisk Breżniewa" to powinno wyglądać lepiej.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Może nie w malowaniach tych firm co są te wagony, ale ogólnie takie cysterny są spotykane na LHSie.

Na forum było zdjęcie z podobną.

skład cystern wschodnich (szerokotorowych), porównanie torów: szerokiego i normalnego, roboty Plasserowe na przystanku Tereszpol.
Cysterny były prowadzone przez Gagarina, którego nie zdołałem uchwycić

 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#17
Dziś przyszła pora pokazać moje cysterny, które prezentowałem kilka tygodni temu.Dzis jedna z prawidłowymi sprzęgami i po "przejechaniu kilku tysięcy kilometrów".:D

SAM_6810.jpg
SAM_6811.jpg
SAM_6812.jpg
SAM_6813.jpg
SAM_6814.jpg
SAM_6815.jpg
SAM_6816.jpg
SAM_6817.jpg
SAM_6818.jpg