• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez46 1/18

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#3
Model jest rewelacja wszystko sie otwiera i silnik jest :) ale plener to chyba ten sam co klimat zimowy z gazikiem milicja?

Nie możesz napisać komentarza tylko musisz cytować wszystkie zdjęcia z mojego postu? Już raz Ci zwracałem uwagę że zdjęć się nie cytuje, za kolejnym razem dostaniesz ostrzeżenie.Irokez
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#6
Super odlotowy model pokazałeś w pięknym kolorze, którego prawdziwa głębia została oddana w ciepłych promieniach słońca.
Każdy detal został wykonany do perfekcji. Sylwetka leciwej już RS4 nadal wygląda rasowo i sportowe akcenty aerodynamiczne
podkreślają jej dynamiczny wygląd. Srebrne chromowane lusterka oraz podwójne 7-ramienne felgi dodają kolorytu i tak już
okazałej sylwetce. Wykończenie wnętrza oraz komory silnika to istna poezja z Ingolstadt w wydaniu 1/18. Piękny samochód :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#7
Nie jest to moja skala, ale czasem mam potrzebę kupić jakiś model tej wielkości.
Tym razem trafiło na Golfa z firmy Norev. Model dosyć fajnie wykonany, ale mam zamiar przy nim trochę popracować. W planie jest podrobienie wnętrza, przemalowanie foteli, dodanie jakiś gratów. Zamówione mam już fototrawione polskie tablice rejestracyjne wzór 1976 i zastanawiam się nad choinką zapachową.Z blaszki można by ją wykonać bez problemu.
SAM_5958.JPG
SAM_5959.JPG
SAM_5961.JPG
SAM_5962.JPG
SAM_5963.JPG
SAM_5964.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#9
W tej skali dobry model tak jak ten to sama radość , można się pobawić zrobić dobre foty i nie odróżnisz 1-1 od modelu :)
Gratuluje nabytku.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#12
G60 wymiata , swoją drogą się kiedyś zastanawiałem , taka duża skala tyle pięknych detali i szczegółów a zawiasy od maski jak w resoraku.:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 49
Skala 1:18 53

Podobne wątki