• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez46 1/18

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Po totalnie nieudanym zakupie W114/115 postanowiłem sobie sprawić prezent. Wymieniłem posiadanego już Mercedesa 230c na 230c, ale w bardziej odpowiadających mnie kolorach a zwłaszcza jeśli chodzi o ciemne wnętrze. Dziś tylko jedna wspólna fota gdyż błękitny jutro albo pojutrze wyruszy w drogę do nowego właściciela. Swoją drogą najchętniej bym zostawił obydwa.:LOL:
W weekend zrobię lepsze fotki nowego nabytku.
1 001.JPG
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
A ja powiem tak: Gdyby je pozamieniać wnętrzami to byłyby idealne oba :LOL: A tak między nami to gdybym miał wybierać z tych dwóch to mój wybór już znasz ;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Model świetny. Bardzo ładny i choć wolę kontrastową kolorystykę to ta mi się wyjątkowo bardzo podoba. A tak swoją drogą to Norev idzie pełną parą do najwyższego poziomu wykonania i staje się "potentatem" na rynku modeli w skali 1:18. Aby tylko nie "spoczęli na laurach" tak jak to zrobił sun star, którego modele stały się typowym przykładem kiepskiej jakości wykonania i obecnie nawet modele z serii "platinum" są wykonane w karygodny sposób. Ale wracając do norev to ich modele są naprawdę świetne i coraz bliższe ideałom, którymi dotychczas mogła się pochwalić firma AutoArt czy Kyosho a teraz Norev "depcze im po piętach" a w dodatku nie szaleje z cenami za swoje modele.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Ło jej... Oba są "przeładne". Zupełnie nie rozumiem cz ci się w jasnym wnętrzu nie podobało....
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Mercedesy bardzo fajnie wyglądają na naszych blachach, ale to Ferrari mi się bardziej podoba. (y)
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Modele świetne, najlepsze Mercedesy, Polskie tablice dodają uroku tylko na niektórych brakuje kompletnego Euroband - Europaska
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dzisiaj osiągnąłem modelarski sukces, po wielu tygodniach zastanawiania się jak to zrobić udało się rozmontować mojego 280 CE. Wnętrze miało otrzymać tylko granatowego floka, ale że muszę na niego jeszcze poczekać to postanowiłem nieco pozmieniać. Na początek podmalowałem boczki i fotele. Jeszcze lekko zmatowię całość. Dodam pasy bezpieczeństwa, nieco podrobię detale. Oczywiście na podłogę i tylną półkę dojdzie okleina z flokiem.
280ce (3).JPG
280ce (2).JPG
280ce (4).JPG
280ce (5).JPG
280ce (6).JPG
280ce (7).JPG
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Modelarstwo z Twoich rąk to poezja bez dyskusyjna. Lecz ciekawi mnie jak uzyskujesz efekt wytłoczeniu na tablicach i nie tylko. Myślę, że wielu z nas chętnie zobaczyłoby jak taka tablica powstaje krok po kroku.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
To blaszka wytrawiona u Ostbahna. Ja tylko przygotowuję ją do malowania i potem maluje. Tutaj po raz pierwszy użyłem czarnego markera zamiast pędzelka z czarną farbą. Efekt o wiele bardziej mnie zadowala, chociaż do perfekcji jeszcze brakuje.
Na sucho złożone z podmalowanymi detalami i dorobionymi z drutu ramkami wywietrzników. Jeszcze muszę zająć się pasami a potem okleiną. Zdjęcia z telefonu, więc mam nadzieję że jakość będzie ok.:rolleyes:
20191228_090351.jpg
20191228_090303.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Rewelacyjnie wyszło Ci wnętrze tego Mercedesa. (y) Jestem pod wrażeniem. o_O:eek: Jak dodasz jeszcze pasy to będzie pełen realizm.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 49
Skala 1:18 53

Podobne wątki