• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez46 1/18

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Po totalnie nieudanym zakupie W114/115 postanowiłem sobie sprawić prezent. Wymieniłem posiadanego już Mercedesa 230c na 230c, ale w bardziej odpowiadających mnie kolorach a zwłaszcza jeśli chodzi o ciemne wnętrze. Dziś tylko jedna wspólna fota gdyż błękitny jutro albo pojutrze wyruszy w drogę do nowego właściciela. Swoją drogą najchętniej bym zostawił obydwa.:LOL:
W weekend zrobię lepsze fotki nowego nabytku.
1 001.JPG

Maverick

Znany użytkownik
Model świetny. Bardzo ładny i choć wolę kontrastową kolorystykę to ta mi się wyjątkowo bardzo podoba. A tak swoją drogą to Norev idzie pełną parą do najwyższego poziomu wykonania i staje się "potentatem" na rynku modeli w skali 1:18. Aby tylko nie "spoczęli na laurach" tak jak to zrobił sun star, którego modele stały się typowym przykładem kiepskiej jakości wykonania i obecnie nawet modele z serii "platinum" są wykonane w karygodny sposób. Ale wracając do norev to ich modele są naprawdę świetne i coraz bliższe ideałom, którymi dotychczas mogła się pochwalić firma AutoArt czy Kyosho a teraz Norev "depcze im po piętach" a w dodatku nie szaleje z cenami za swoje modele.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Mercedesy bardzo fajnie wyglądają na naszych blachach, ale to Ferrari mi się bardziej podoba. (y)