• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez46 1/18

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Rewelacyjne wykonanie szczegółów tego modelu. Podoba mi się model, choć nie przepadam za tym samochodem w rzeczywistości.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Czekałem kilka długich tygodni na tego Noreva, ale warto było. W123 w klasycznej budzie zasilił moją kolekcję. Do wyboru był biały z czarnym wnętrzem i granatowy z beżowym środkiem. Jakoś bardziej mi się podobał biały i taki został zakupiony, ale na pewno nie będzie to jedyny sedan w kolekcji. Poczekam na kolejne kolory, które zrobi Norev. Model otrzyma już tradycyjnie polskie blachy. Nie zdecydowałem jednak czy będą to czarne czy może jak w większości moich gwiazd żółte zabytkowe.
20200518_173041.jpg
20200518_173506.jpg
20200518_173420.jpg
20200518_173148.jpg
20200518_173338.jpg
20200518_173705.jpg
20200518_173751.jpg


Zastanawia mnie jedna rzecz w tym modelu. Norev nie dał okleiny z floka na tylną półkę, chociaż jest na podłodze i w bagażniku. W wersji granatowej okleina w tym miejscu się znalazła, więc czy to jakieś niedopatrzenie czy może nie wszystkie W123 wychodzące z fabryki miały tam miękką wykładzinę.:niepewny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Piękny model (y), gratuluję. Dobry wybór. Kolorystycznie też mi się podoba.
 

maxilopez

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 0 0
Super model. Też planuję zakup ale poczekam na inne kolory.

Ta antenka jest wsuwana? Jeśli nie to trzeba będzie na nią uważać podobnie jak na gwiazdę.

Nie wiem czy widziałeś ale w 4 kwartale 2020 roku Norev zamierza wypuścić otwieranego W115 więc będziesz miał co postawić zamiast tego felernego Sunstara.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Antena jest na stałe i już ją urwałem. :mad: Ogólnie rozmontować go bardzo ciężko, ale udało mi się i tylna półka oklejona czarnym flokiem. Teraz czekam na kolejne kolory, najchętniej bym widział czerwonego lub niebieskiego. Ma być stalowy metalik i chyba czarny, ale pewnie i inne kolory zrobią. W lipcu dla odmiany wyjdzie kombiak i już zacieram łapki.:D Zielony metalik idealny, ale jak kto woli to i wersji niemieckiej taryfy już pokazali.
Odnośnie W115 to dowiedziałem się właśnie od Ciebie, ale to super informacja.(y)
 

SP47-001

Aktywny użytkownik
Reakcje
242 12 4
Nie wiem czy widziałeś ale w 4 kwartale 2020 roku Norev zamierza wypuścić otwieranego W115 więc będziesz miał co postawić zamiast tego felernego Sunstara.
Norev idzie w dobrą stronę - fajne modele za niewielkie pieniądze w stosunku jakość-cena. W115 to dobra wiadomość - będzie do kupienia w normalnej cenie w porównaniu do bardzo drogiego AUTOArt-a. :)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Jeszcze kilka dni temu rozmyślałem czy warto dawać za AutoArt'a tyle, ale teraz sprawa się rozwiązała.
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
Ja na swojego jeszcze czekam (też będzie biały) ale widzę, że warto, swoją drogą Masz jakieś dobre kanały dystrybucji tych modeli
 
Ostatnio edytowane:

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Piękny jest, gdzie można takiego zamówić? bo widzę, że naprawdę warto go kupić. Przepraszam, że zaśmiecam.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Ja swojego nabyłem u zachodnich sąsiadów w jednym ze sklepów, ale z tego co widziałem pojawiły się też w polskich sklepach.
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 7 0
Ja zamówiłem w "models4u" sklep i wysyłka z Polski ale z tego co widzę od soboty raz, że cena znacznie wzrosła a i model już nie dostępny... Myślę, że trzeba chwilę poczekać to i dostępność się poprawi. Co prawda ktoś rzucił plotkę, że te białe to edycja limitowana (1000szt) ale jakoś nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tej tezy
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Akurat tego sklepu nie polecam. Wszystko jest ok do czasu kiedy nie trzeba składać reklamacji. Dwa razy miałem problemy(raz sprawa została olana przez sprzedawcę, drugi raz po awanturach odzyskałem pieniądze). Dlatego może to komuś się nie spodobać, ale wolę kupić u Niemca niż u Polaka, z którym miałem problemy.
Co do Mercedesa to było pewne że rozejdzie się jak ciepłe bułeczki. Stary Revell ciężko dostępny a ceny dość wysokie a nowy wypust KK Scale pozostawia trochę do życzenia.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Tu co kolega @Irokez46 podał stronę nie widzę już tego modelu. Będę szukał gdzie indziej, ale może być ciężko bo na większości str, wcześniej gdzie był jeszcze dostępny pisali że to limitowany wypust 1000szt, czyli tak jak pisze wyżej kolega @przemek77.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 49
Skala 1:18 53

Podobne wątki