• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez w sklejaniu

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Zapowiada się ciekawie. Przewody to z tego co widzę drut nawojowy, fi? Natomiast sworznie świetnie się wpasowują w całość i będzie możliwa funkcja ruchu? Gdzie takie maleństwa mosiężne można zdobyć?
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Praca od kwietnia stanęła, ale muszę przyznać że Ikarusy 280 z Brekiny trochę we mnie rozbudziły chęci dokończenia rozpoczętych robót w 1/87.
Powoli wykańczane są Białoruśki, jeszcze tylko kalki, patyna i szyby.
1 001.JPG


Skoda śmieciarka też poszła znowu na warsztat. Kilka detali podmalowanych, pozostanie nałożyć kalki, zmatowić i dopieścić.
1 003.JPG
1 004.JPG


Wózki akumulatorowe trafią na zajezdnię autobusową.

1 005.JPG


Kolejny też projekt rodzi się w głowie. Nabrzeże wiślane lata 50-te. Barka i holownik a na nabrzeżu jakieś wywrotki.
1 006.JPG
1 007.JPG
1 008.JPG
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Oj Piotrek muszę Ci przyznać że świetne pomysły rodzą się w Twojej głowie, to nabrzeże Wisły na pewno będzie majstersztykiem :) A z postępem prac to najbardziej leżą mi Białoruśki ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dziś mały wstęp, ale mam nadzieję że czas pozwoli szybko się zabrać za projekt. Nie mogłem się zdecydować czy robić żółtą czy czerwoną więc będą dwie. Jeszcze nie zdecydowałem czy obydwie z Transbudu czy może jedną zrobię z PKSu.
Modele bardzo fajne, jedynie postanowiłem dokupić koła Haulera, chociaż te z zestawu nie są aż takie złe.
815tp 003.JPG
815tp 004.JPG
815tp 005.JPG


Myślę też o trzeciej, nieco późniejszych lat. Kusi mnie jedna z warszawskiego MZA a do tego Ikarus na dyszlu.
11.png

http://phototrans.eu/14,327288,0,Tatra_T815TP_382.html
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 26

Podobne wątki