• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez w sklejaniu

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Mało czasu na klejenie ostatnio i tylko raczej ogranicza się u mnie wszystko do kupowania. Udało się po długim czasie pomalować Skodę podkładem.
1 001.JPG


Dzięki pomocy jednego z kolegów na forum stałem się posiadaczem kilku kolejnych żywic. Upragniony Ostrówek prezentuje się bardzo fajnie, ale Liaz to dopiero klasa. Sporo czysto odlanych żywic, dwa arkusze z blaszkami, robota powinna być przyjemna.
1 005.JPG
1 006.JPG
1 003.JPG
1 004.JPG
1 007.JPG
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Mało czasu na klejenie ostatnio i tylko raczej ogranicza się u mnie wszystko do kupowania. Udało się po długim czasie pomalować Skodę podkładem.
Zobacz załącznik 557991

Dzięki pomocy jednego z kolegów na forum stałem się posiadaczem kilku kolejnych żywic. Upragniony Ostrówek prezentuje się bardzo fajnie, ale Liaz to dopiero klasa. Sporo czysto odlanych żywic, dwa arkusze z blaszkami, robota powinna być przyjemna.
Zobacz załącznik 557992 Zobacz załącznik 557993 Zobacz załącznik 557994 Zobacz załącznik 557995 Zobacz załącznik 557996
Jaki podkład dałeś na skodzinę?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
No to zapowiada sie niezła relacja z budowy tych wszystkich modeli. Ja jeszcze widze tam dwa karasie ale nigdzie nie widziałem relacji z ich budowy a szkoda bo chetnie bym popatrzył.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Relacji nie będzie bo zaraz będą pretensje że i samoloty na forum się pojawiają. Trzy jedyne zdjęcia w trakcie roboty mogę Ci zamieścić. PZL P.42 oraz trzy Karasie w wersji A oraz B wczesny i B późny. W planach mam jeszcze co najmniej dwa Karasie II. W kolejce do zrobienia czekają trzy PZL P.7.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Tworzywo w 1/72 z IBG Models. Bardzo fajne modele, sklejają się przyjemnie. Kilka detali mogłoby wyglądać lepiej, ale mnie i tak cieszą.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
A ja Piotrek będę śledził ( o ile zechcesz pokazać) etapy budowy koparko-spycharki "Białoruś"
Kurcze fajny to model i zawsze mi się podobał. Muszę sobie taki kit sprezentować ;)
Pozdrawiam
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Relacji nie będzie bo zaraz będą pretensje że i samoloty na forum się pojawiają.
A kto zabrania tego niby? Miej to w nosie. To twój temat i tak samo uważa też daromaro
'Irokez w sklejaniu' wiec "Wolnoc Tomku w swoim domku" ;) Ladne te skrzydelka - 1/48 Mirage?
Tak, wiec pokazuj tutaj to wszystko nad czym pracujesz bez wzgledu na to co jest tematem prac. Zrób to chociażby dla mnie bo uwielbiam patrzeć i podpatrywać to nad czym pracuje. Można sie wiele dowiedzieć i nauczyć przy okazji czegoś od mistrza, którym dla mnie i wielu innych jesteś :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Tak, wiec pokazuj tutaj to wszystko nad czym pracujesz bez wzgledu na to co jest tematem prac. Zrób to chociażby dla mnie bo uwielbiam patrzeć i podpatrywać to nad czym pracuje. Można sie wiele dowiedzieć i nauczyć przy okazji czegoś od mistrza, którym dla mnie i wielu innych jesteś
Popieram. Modelarstwo to nie tylko pociagi i samochody!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Relacji nie będzie bo zaraz będą pretensje że i samoloty na forum się pojawiają.
Pretensji nie będzie. To forum modelarskie i uważam, że możemy tu pokazywać swoje prace. Co prawda ta część forum należy do pojazdów na gumowych kołach ale... ;) z tego co widzę to Twoje samoloty też mają gumowe koła... :D Tak więc do dzieła Piotrze. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 26

Podobne wątki