• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez w sklejaniu

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#32
Po długim czasie, pewnie już kilka lat wznowiłem pracę nad warszawskim Ikarusem oraz kolejną Skodą z MPO.Obydwa modele staną na dioramie z CPNem.Ikarus ma sporo wad, przed malowaniem powinienem podpiłować zderzaki tak aby nie dochodziły do drzwi.Do tego jestem bardzo niezadowolony z gumowych uszczelek, które malowałem na drzwiach.W kolejnych tego typu modelach trzeba będzie zmienić sposób.
SAM_2805.jpg
SAM_2806.jpg
SAM_2807.jpg
SAM_2808.jpg
SAM_2809.jpg
SAM_2810.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#35
Ikarus nie chciał współpracować i dosięgła go ręka sprawiedliwości.:ROFL: Czasem dobrze jest odreagować na jakimś modelu.:gwizd:
Powstaje nowy, zderzaki podcięte, napis z przodu usunięty.Ramki w oknach będą fototrawione.
Śmieciarka też już prawie gotowa, zostało kilka detali do zamontowania.
SAM_2835.jpg
SAM_2834.jpg
SAM_2830.jpg
SAM_2836.jpg
SAM_2837.jpg
SAM_2838.jpg
SAM_2859.jpg
SAM_2860.jpg
SAM_2862.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#36
Sadysta zdemolował Ikarusa , teraz musisz dioramę z drzewem zrobić i wypadek Ikarus wali w drzewo.:ROFL::ROFL::ROFL:
Śmieciarka bardzo fajnie wyszła, kupiłem niedawno taką i mam pytanie czy łatwo ją rozkleić , bo koniecznie muszę ją przemalować i zrobić środek?
[DOUBLEPOST=1418465853][/DOUBLEPOST]Koła dałeś od Maza czy to dedykowany produkt ??
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#37
Ja swoją miałem załatwioną w częściach, przy poprzednich sporo się namęczyłem żeby rozłożyć.Szyby są zalewane klejem do tylnej ściany i w kilku przypadkach musiałem ścianę robić od nowa.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#38
Ja swoją miałem załatwioną w częściach, przy poprzednich sporo się namęczyłem żeby rozłożyć.Szyby są zalewane klejem do tylnej ściany i w kilku przypadkach musiałem ścianę robić od nowa.
Tak myślałem że nie będzie łatwo, zastanawiam się czy nie użyć płynu maskującego na szyby i nie pomalować w całości , bo jak się połamie to będzie lipa , podwozie powinno się dać odkleić moim zdaniem.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#40
Ten Ikarus to musiał Cie doprowadzić do skraju cierpliwości patrząc na zniszczenia. Ale spoko, handlarz Mirek z tego 3 Pejtony wyklepe jeszcze. :D śmieciarka jest genialna przez te detale jak makulatura i ten worek na tyle. Jedynie lusterka jeszcze jej by się przydały i po drugiej stronie zabudowy jakiś pracownik.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 26

Podobne wątki