• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Irokez w sklejaniu

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#5
Widzę, że będzie się działo. Te modele można pięknie zwaloryzować, a Ty przecież to robisz bardzo dobrze. Czekam na efekty.
 
M

Maverick

Gość
#6
No i teraz na pewno będzie się działo w temacie:) i już się cieszę na samą myśl co tu będziesz pokazywał.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#8
Jakiś czas temu zaprezentowałem Jelcza z osłoną na silniku zrobioną z folii aluminiowej.W chwili obecnej robię Stara w malowaniu PKSu i postanowiłem też dać mu na przodzie tego typu osłonę stosowaną w zimowych warunkach.Tym razem jednak do wykonania jej uzyłem taśmy maskującej Tamiya.Moim zdaniem dużo lepiej robić te elementy z tego materiału.Raz taśma sama sie przylepia do modelu a dwa dużo lepiej mi się układała na masce Stara.Pozostało pomalowac kabine a potem osłonę i gotowe.

SAM_6828.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#11
Powiem szczerze mam dość sporą kolekcję modeli a Stara ani jednego.:(
Adam Modelbau do mnie nie przemawiają na zdjęciach a na żywo nie miałem przyjemności oglądać, natomiast Tololoko jest trudne do zdobycia.
Chętnie bym kupił jakiś kit do zrobienia Stara.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#12
W chwili obecnej najlepszym modelem Stara na rynku jest a w zasadzie był model APMu.Było bo dostać go jest już raczej niemożliwe.Mam dwa a przydałoby się jeszcze kilka na bazę PKSu.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#13
Mała zapowiedz tego co niebawem powinno powstać.
Kamaz ciągnik, Kamaz wojskowy, Star PKS, i Volvo F89 też PKS jako spadek po Pekaesie.Zrobiłem tez nową osłonę na Jelcza, tym razem zakrywa tylko sam gril.

SAM_6831.jpg
SAM_6834.jpg
i223391.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#20
Bardzo dawno temu dostałem od kolegi Adriana laserowo cietą zabudowe na warszawskiego "prosiaka".Model w końcu doczekał się lepszych chwil i dziś zacząłem pierwsze prace.Zabudowa wstepnie sklejona, ale jeszcze sporo czeka mnie z nią szlifowania.Ramę od Mercedesa będę musział przedłużyć o jakieś 2-3 mm.

1 (264).jpg
SAM_9964.jpg
SAM_9965.jpg
SAM_9966.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 26

Podobne wątki