• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Iro-serwis, pojazdy komunalne irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#5
Nie przesadzaj Man swoje wyjeździł i to widać, ale ogólnie u mnie w firmie się dba o pojazdy.:D
Co do belki na Manie to i ja w Wawie widziałem pojazd ciężarowy z belka Helli przeznaczoną na samochody osobowe i właśnie to było inspiracją.Nie zmienie tego bo włąsnie tak mi się bardzo podoba.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#7
Na razie dwa ale oba świetne jak znam Irokeza to w niedługim czasie zaprezentuję tu całą flotę komunalną.
Co do wąskich belek to normalka na ciężarówkach z prostej ekonomicznej przyczyny, bardzo dużo ciężarówek ma wąskie belki i nie wpływa to na nic.:)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#8
Mercedes cudny, z powodu ciekawego ładunku, fachowej delikatnej patyny i wspaniałego pomarańczowego koloru.(y)
Będę tu często i z przyjemnością zaglądał.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#9
Dział komunalny zaczyna się rozprzestrzeniać na forum widać :p. Oba pojazdy bardzo fajne, Mercedes fakt ma dość ciekawy ładunek na sobie. (y)
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Jak dla mnie pierwszy Sprinter wymiata. :D
Jest idealnie zrobiony do Pracy w mieście.

Irokez planujesz do niego jakiś ładunek. Jakieś worki ze śmieciami? ;)
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#15
Pierwszy Sprinter mi się nie podoba, ta zabudowa nie przypomina za bardzo czym ma być. Drugi już jest dobry. Worki można zrobić samemu ze śmieci.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#16
Obydwa Sprintery fajne, jednak z przewagą białego. Pięknie podrdzewiłeś brzegi podwyższenia kipy. Podobają mi się Twoje prace.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#17
Sprinter pomarańczowy jak dla mnie to taki typowy budowlaniec częsty tez na remontach dróg widoczny, do niego dołożyłbym jakieś narzędzia na pakę. Zaś ten biały albo worki albo kojarzy mi się z panami "złomiarzami" ze względu na te zabudowę paki. Tak czy owak modele jak zawsze bardzo zacne ;).
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#18
Dziś składak można powiedzieć ze złomu modelarskiego.Stara zabudowa od Mercedesa NG, skrócone podwozie od Scanii w tandemie i jedynie nowa kabina.

SAM_9780.jpg
SAM_9782.jpg
SAM_9783.jpg
SAM_9784.jpg
SAM_9786.jpg
SAM_9787.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#19
Świetna robota , prosty przykład jak nie wiele trzeba by zrobić dobry model.
Jak dla mnie to jakaś taka czysta ale takie się też zdarzają.
Osłony dla załogi świetny pomysł.(y)
 

Podobne wątki