• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Intermodellbau Dortmund 2021 !!!

Reakcje
372 2 1
#1
Jedna z większych imprez w Niemczech - TARGI INTERMODELLBAU odbędą się jednak w tym roku !!!! Termin 17 do 20.11.2021 r.
Początek imprezy godzina 9:00

Ktoś chętny ???
Od Gubina lub Zgorzelca będę miał 3/4 miejsca wolne w aucie. 25€/ osoba jakby coś ;)
 
OP
OP
Danzig

Danzig

Ostrzeżony
Reakcje
372 2 1
#8
Generalnie to spore rozczarowanie. Po kilku latach nieobecności spodziewałem się czegoś lepszego i większego. No ale trudno. Przynajmniej zakupy udane. Klimaty były rzeczywiście mocno przemysłowe i można było sporo podejrzeć, ale generalnie to bieda, bieda i jeszcze raz....CORONAVIRUS.....którego debilne obostrzenia spowodowały że wiele firm po prostu zrezygnowało jak chociażby Piko czy Roco.....
Też mam kilka fajnych zdjęć i filmów ale nie chcę dublować kolegi inną perspektywą. Mi bardzo spodobały się złomiane wkłady do eanosów i tym podobnych wagonów. Ciekawe rozwiązania.
 
OP
OP
Danzig

Danzig

Ostrzeżony
Reakcje
372 2 1
#11

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 5
Imprezy 20
Imprezy 36
Imprezy 17
Imprezy 14

Podobne wątki