• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zieleń [Instrukcja] Moje pierwsze drzewko.

Badylek

Aktywny użytkownik
Reakcje
100 0 2
#1
Witam

Na fotografiach przedstawiam Wam moje pierwsze drzewko. Skorzystałem z Waszych sugesti, co do listowia. Ile nerwów kosztowało mnie to drzewko to moje :) Jeśli uznacie że poziom wykonania jest akceptowalny, obiecuję że zrobię tutorial krok po kroku, aby pomóc młodszym użytkownikom forum.
 

Załączniki

OP
OP
Badylek

Badylek

Aktywny użytkownik
Reakcje
100 0 2
#3
Re: Moje pierwsze drzewko.

Dziękuję za sugestię. Faktycznie drzewko świeci się jak psu j*** :) Sam bym na to nie wpadł w tym swoim zachwycie.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#4
Re: Moje pierwsze drzewko.

Witaj,

dla mnie git :shock: zrób tutorial bo mam już zakręcone drzewko pomalowane ale ni cholery nie wychodzi mi ułożenie i przyklejenie listowia i rozumiem co miałeś na myśli pisząc "Ile nerwów kosztowało mnie to drzewko to moje" może nawet mam zły materiał (listki na siateczce ale raczej nie Heki natomiast nie pamiętam co to jest ;/) wieczorem pozwolę sobie wysłać zdjęcie. A ostatnio chodziło mi po głowie aby kogoś poprosić o zrobienie komiksu ;]

Pozdrawiam
Artur
 
OP
OP
Badylek

Badylek

Aktywny użytkownik
Reakcje
100 0 2
#5
Re: Moje pierwsze drzewko.

Tak jak obiecałem Wam kiedyś przedstawiam krótki tutorial – czyli jak Ja robię sobie drzewko na swoją makietę (moja technika „drzewo-robienia” jest prymitywna). Wskazówki są przeznaczone dla osób początkujących! Reszta da sobie radę sama. Chcę pokazać tylko jak zacząć, jak się do tego zabrać, a trening czyni mistrza.
 

Załączniki

  • 41,8 KB Wyświetleń: 1.116
  • 47,5 KB Wyświetleń: 1.112
  • 37,3 KB Wyświetleń: 1.106
  • 51,2 KB Wyświetleń: 1.106
  • 24,2 KB Wyświetleń: 1.107
  • 47,8 KB Wyświetleń: 1.106

Ostbahn

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#6
Re: Moje pierwsze drzewko.

Badylek no to możesz być szczęśliwy :LOL:
Nie ma to jak dobrze napisana instrukcja ;)
Co prawda gdzieś mi Wikol wyszedł, ale zarys drzewka już widać ;)
15 minut skręcania drutu ;) Tutorial super :D drzewka też ;)
 

Załączniki

Podobne wątki