• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Inspiracje

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#22
Patent świetny(y) Ogólnie kombinuje coś w tym kierunku tyle, że to bardziej eksperyment ( Ne...analogia do H0e).
Niestety mam "mały" zastój... rewitalizacja/lifting/remont* w pokoju...:(

Pozdrawiam z MMz:)

* niepotrzebne skreślić...:gwizd:
 

micrus

Użytkownik
Reakcje
52 0 0
#25
Mnie zainspirował plac z rampą który widać w 1.27, mógłbys jakieś bardziej szczegółowe zdjęcia wrzucić, ewentualnie wymiary podać
Proszę.
Jeszcze jest sporo roboty przy niej.

Stację trzymam na ścianie jako półkę, a reszta gdzie się da ;). Cześć w piwnicy, część w specjalnym miejscu, poza mieszkaniem.
 

Załączniki

Arcyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Ekstra pomysł, szczególnie, że realizuję ten sam :p U mnie prace stanęły na 4 segmentach i jeszcze poczekają na wznowienie, tym bardziej miło zobaczyć jak ktoś dopiął swego. 20 m - ładnie :)
 

micrus

Użytkownik
Reakcje
52 0 0
#29
Też jeszcze wszystkiego nie zrobiłem. Za tunelem była pętla do zawracania, ale okazała się za ciasna, osobowe wypadały. Więc teraz robię stację czołową :)