• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Inne - Brodagaz

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Fotki porównujące te same modele w różnych skalach są zawsze mile widziane(y), a ja przez te wszystkie Ixo, hachette, Clasiicbusy i inne atlasy
z przerażeniem stwierdzam że coraz bardziej mnie ciągnie w 1/43, jeszcze teraz jak wyszedł ikarus 620 którego ubóstwiam:eek:
Najlepszego Marcinie(y)
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Życzę Zdrowia bo to najważniejsze.
Co za czasy, żeby człowiek sam sobie prezenty kupował, a może to i dobrze bo tak to pewnie byś dostał skarpetki albo szczoteczkę elektryczną...
bardzo fajne porównanie modeli w skali, wszystkie mi się podobają.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Nowy Rok a model dostałem kilka ładnych lat temu od znajomego, sprzedawał go market w Szwecji Biltema a wyprodukował go Chińczyk, skala 1/24 , gdyby nie te otwierane drzwi byłby całkiem przyzwoity ale jak to mówią: Darowanemu ..........
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema .JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 1.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 2.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 3.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 4.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 5.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 6.JPG
Wołga Gaz m21 1-24 Biltema 7.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Kapitalny model. Też mam i jestem bardzo zadowolony. Może i trochę mu brakuje, bo przydałyby się pewne elementy w innym kolorze, np. srebrne wycieraczki, czy lustra i klamki. Ale to można poprawić, natomiast brakuje mi w nim pasków na tyle plandeki. W tych Starach paski były zarówno z przodu jak i z tyłu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Kapitalny model. Też mam i jestem bardzo zadowolony. Może i trochę mu brakuje, bo przydałyby się pewne elementy w innym kolorze, np. srebrne wycieraczki, czy lustra i klamki. Ale to można poprawić, natomiast brakuje mi w nim pasków na tyle plandeki. W tych Starach paski były zarówno z przodu jak i z tyłu.
Nie jest idealny , felgi na przykład nieprawidłowe i inne tematy ale za 19,99 można kupić ze 3 szt i przerabiać do woli :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 568
Inne skale 365
Inne skale 5

Podobne wątki