• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Inne - Brodagaz

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#62
Zgadzam sie całkowice z Maciejem . Kolekcja bonda w 80% to modele Universal hobbies reszta to mieszanka róznych producentów jednak tzrymajacych dosć wysyoki poziom wykonania.
Przez moje łaspka przewinęło sie około 800 sztuk które sprzedawałem. Za w miarę rozsądne pieniadze możan było nabyc piekny model wraz ze stylową dioramką ,baa na dodatek ukazało sie pare
perełek kolekcjonerskich jie wydanych przez nikogo innego .
Świetan seria (liczy bodajze 134sztuki jak dobrze pamietam)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#65
Piękny ten oldtimer. Kapitalnie wygląda na tej polnej drodze, a najbardziej klimatyczna jest czarno-biała fotka. Jak z albumu dziadka. (y)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#76
Broda, kuźwa... no ten Fiat to jeden z najładniejszych samochodów na forum (jak dla mnie pierwsza dziesiątka). Słowo daję cudeńko. I ten kolor jak z Vabanku. Brakuje Ci tylko komisarza Przygody i Kramera w kajdankach:love:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#80
Kolekcja Jamesa Bonda jest bardzo ciekawa. Można uzbierać naprawdę pokaźną ilość modeli. Fajnie, że do modelu jest dedykowana podstawka obrazująca scenę z filmu. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 568
Inne skale 365
Inne skale 5

Podobne wątki