• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja [Inloadery] - M-Ł-O-D-Y

Reakcje
0 0 0
#1
Witam

Chciałbym poinformować Was że powróciłem do kolekcji H0 . Dzisiaj zaprezentuję pierwsze cztery wczorajsze nabytki . :)

1.Mercedes-Benz Actros Gigaspace glas transporter semitrailer "Riwatrans" 159401



2.Mercedes-Benz Actros L glass transporter semitrailer "Schreiner" 157179



3.Mercedes-Benz Actros L glass transporter semitrailer "Offergeld" 156554



4.Scania R 09 HL glass transporter semitrailer "Nico Nijman Zeetank" (NL) 156899



To było tyle na dziś . Jak by ktoś coś wiedział kto ma na sprzedaż jakiegoś szklarza zapraszam na pw . :)

Pozdrawiam
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#4
Widze,że mamy kolejną osobe na forum,która zbiera modele w jednym temacie(y)
Doszedł "szklarz',a mamy już "śmieciarza"(hajda nie gniewaj się jak bedziesz to czytał;))
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#6
Witam na forum . Bardzo fajne modele prezentujesz , a jeśli pozostaniesz tylko przy inloader-ach to zapowiada się ciekawa kolekcja . Sam miałem kiedyś pomysł żeby je wyzbierać , ale po tym jak samego AWM zobaczyłem ponad 100 modeli trochę mi zapal przeszedł , ale życzę wytrwałości .
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#7
Szklarze to fajny temat, sam kiedyś miałem ponad 30 sztuk(poniżej fota fragmentu zbioru), niestety trzeba było się pozbyć i został mi tylko jeden. Mam tylko jedną prośbę - żebyś robił foty także tyłów, bo czasami są naprawdę fajne, a czasami zaskakująco prostackie. Życzę powodzenia w zbieraniu, wiadomo niektóre modele są już bardzo ciężko osiągalne, a niektóre trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, ale pewnie co jakiś czas będziesz pokazywał ciekawe zestawy. Jest też kilka fajnych poloników wartych posiadania.


Nie wklejamy zdjęć/filmów w czyjeś tematy!

pozdr.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#9
Glastrosch jest dla mnie modelem perfekcyjnym . Świetnie się prezentuje to malowanie , dobrze dobrane felgi i połączenie ze scania 4 w małej kabinie . Już teraz wiem kto mnie przelicytował ;)
 
OP
OP
M-Ł-O-D-Y
Reakcje
0 0 0
#12
Witam , nie wiem czemu ale nie mogę edytować swoich postów . :( Mam zrobione tyły naczep oraz grupowe ale nie da się ich już dodać do poprzednich postów . Pomoże ktoś ?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#13
Z tego co wiem to można edytować posty tylko kilka minut po wysłaniu. Potem ta opcja znika. Teraz możesz po prostu dodać nowy post z nowymi fotkami.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#14
Witam , nie wiem czemu ale nie mogę edytować swoich postów ... ... Pomoże ktoś ?
Jest tak jak pisze Mafo i najlepiej zrobisz wlaśnie jak wstawisz je w nowym poście. A w przyszlosci jak pojawi się taki problem to pisz do mnie na PW to pomogę ale teraz to troche bez sensu bo wielu ludzi przegapiloby te zdjęcia jakbym Ci je wstawil w post.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#17
Fajnie ta czerwona Delta wygląda z Volvem. Trochę tylko mi nie pasują chromowane felgi w ciągniku, ale to taki drobiazg.