• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

IMPREZKA W KLUBIE KUŹNIA 24 i 25 CZERWCA by KKMK

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#1
Witam serdecznie. Już teraz zapraszam chętnych do wspólnej zabawy z nami. Co prawda nasze makietki i moduły klubowe są w trakcie budowy i modernizacji nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie takie małe spotkanko uczynić. Będziemy dysponować dużą liczbą metrów wiec zabawa będzie przednia. Planowane jest połączenie 3 stacyjek. Mojej Bartkowej i Wojtkowej, oraz modułów amerykańskich Krzyśka . Niestety Ciekma nie może się zjawić ze swoją stacyjką.
Dodatkową atrakcja ma być mała wystawka fotek kolejowych zrobionych przez naszego kolegę z klubu Andrzeja. Przewidziane są także małe warsztaciki prowadzone przez Adama. Tematyka nie wiem jaka będzie. Mam nadzieje ze coś wymyśli kolega :) W gruncie rzeczy chodzi o to aby liczba imprez modelarskich w Krakowie była większa i dzięki temu ludzie którzy chcą do nas dołączyć w końcu to uczynili :)
Wstępnie wiadomości odnośnie imprezki są takie.
godziny otwarcia:
SOBOTA 9:00-14:00, 16:00-19:00
NIEDZIELA 9:00-14:00 (z możliwością przedłużenia)

Koszty wizyty:
-dzieci darmocha
-dorośli, UWAGA 1 zł :!:

ADRES oś. Złotego wieku 14 KLUB KUŹNIA
dojazd autobusami 123, 128, 148, 188
dojazd tramwajami 9, 14, 16, 20
PRYSTANEK ZŁOTY WIEK, kierunek MISTRZEJOWICE.

ZAPRASZAMY
 

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#4
Myśle, że warsztaty będą się odbywały pod hasłem "Tynkarz, murarz- czyli jak wykonać budowle z kartonu"
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#5
Na wystawie mają byc moduły klubowe w ilosci dość znacznej :) oraz moduły Bartka, Wojtka, Krzyśka i moje. Z obliczeń wynika iż nasz pączek z dziurką w środku będzie miał ok 73 metrów długości. Oczywiście nie liczę długości torów stacyjnych których będzie 8 (2,5m średnio każdy :D ). Jak czasu starczy i chęci to sie zrobi małą niespodziankę.

Na naszym spotkaniu będzie mozna takze spotkac Jaśka oraz Piotra wraz z ich wyrobami POLAKA. Wiec jak ktoś będzie coś chciał to zapraszamy. Niedługo kolejne informacje :)
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#7
Postaram sie jutro przed południem przywieźć kamerkę wagonową oraz komputer do zapisywania obrazu z niej.
Jakby ktoś zorganizował przejściówkę czincz-jack (taki jak w karcie dźwiękowej) to filmiki nie byłyby nieme (tylko ze stukotem :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#8
Macku a naprawdę nie mozesz podjechac do sklepu i poprostu kupić :?:
My sobie dziś od 17 montowaliśmy makietkę.
Tak czy siak ok 65 metrów toru działa i smiga. Są tylko dwie stacje a nie trzy tak jak to miało mieć miejsce wcześniej ;/ Przy samym montażu bawilismy się świetnie wiec myslę że jutro będzie total rewelacja. Oczywiście zapraszamy :)