• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza w Katowicach czerwiec

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
tomek 05 napisał(a):
To chyba jednak jakieś jaja.Data 01.04.08 mówi za siebie.Zero konkretów a Kozak milczy.
Żadne jaja. Wstępna propozycja zorganizowania imprezy w Katowicach została zaproponowana Kozakowi już na imprezie w Sosnowcu.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#29
A co on ma się wypowiadać, wypowiedział się zapodając propozycję imprezy, teraz wy macie sie wypowiedzieć czy pasuje i który termin.
Ja niestety wyczerpałem limit imprez tzn limit cierpliwości lepszej połowy ;)
 

markus

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
Witam wszystkim
Propozycja była jak najbardziej poważna, chcieliśmy na terenie MTK zrobić taką imprezę.
Lecz w poniedziałek po telefonie do Kozaka dowiedziałem się że modelarze wybierają imprezę w bielsku a więc muszę odwołać imprezę w czerwcu. Czekałem na forum na wiadomość odwołującą imprezę ze strony Kozaka informującą Was ale się nie doczekałem dlatego sam ją podaje żeby nie mysleliście że to był żart.
Prowadzę rozmowy na temat przesunięcia terminu imprezy na 20 – 21 września i w najbliższym czasie będę cokolwiek więcej wiedział to poinformuję Was.
Mam nadzieję że wszystko się uda i będziemy mogli się spotkać na terenie MTK.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub pomysły piszcie na maila lub na forum postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam
Marek Poprawa
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#34
markus napisał(a):
Prowadzę rozmowy na temat przesunięcia terminu imprezy na 20 – 21 września i w najbliższym czasie będę cokolwiek więcej wiedział to poinformuję Was.
W tym czasie odbywa się też spotkanie w Rybniku, gdzie zjedzie się większość modelarzy ze Śląska i Krakowa
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#36
tomek 05 napisał(a):
Wrzesień odpada.Rybnik i prawdopodobnie Muzeum Lotnictwa.Lipiec u Księdza.O reszcie nie wiem.Te są pewne.Na bigos nie jadę.
Ja też raczej pojadę do Rybnika chociaż wstępnie to impreza jednodniowa. A bigos? Odbija mi się po kapuście. Nie dziękuję.

Pozdrawiam.
Tomek.
 
OP
OP
kozak

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#37
Przepraszam że dopiero teraz piszę ale cierpię ostatnio na permanentny brak czasu :( Tak jak już Marek napisał teraz impreza nie dojdzie do skutku. Ale ustalmy jakiś możliwy termin bo lokalizacja jest naprawdę bardzo dobra i szkoda było by przepuścić taką okazję.
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#39
markus napisał(a):
Podajcie gdzie można znaleźć aktualny kalendarz imprez bo jedyny który znalazłem nie zawiera wszystkich imprez http://wiki.gbbkolejka.pl/tiki-index.ph ... dzi+imprez Podajcie przynajmnie te największe w Polsce i te które są w najbliższych nam rejonach.

Pozdrawiam
Marek Poprawa
A jakich tam nie ma?
Podaj, to dopiszę... (sam też możesz dopisać...)
Starałem się spisać wszystkie, które są w jakimś sensie istotne... :LOL:
 

Podobne wątki