• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza w Katowicach czerwiec

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Hejj
Dostałem taką propozycję czy ktoś byłby chętny ?? Troszkę terminy są blisko imprezy w Bielsku więc nie wiem jakbyście się zapatrywali na to ??

Code:
Witam

Jeśli jest pan zainteresowany nadal moją propozycją zorganizowania pokazów na terenach Międzynarodowych Targów Katowickich to jest ona nadal aktualna. Dostałem zgodę od prezesa na darmowe wypożyczenie pawilonu. Prezesa bardzo zainteresował pomysł zrobienia takiej imprezy na naszym terenie.

Pawilony na których mogła by odbyć się ta impreza są wielkości: pawilon 3 ma 4000 m?  a pawilon 11 ma około 1000 m?. Dokładne rysunki pawilonów mogę przesłać mailem.

Termin w którym moglibyśmy zrobić tę imprezę to 13-15 czerwiec lub 20-22 czerwiec ale wszystko jest jeszcze możliwe do uzgodnienia.
 

Z poważaniem

Marek Poprawa
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#4
Kozak ale do takiej imprezki to wiesz trzebaby więcej ludzi jak nas osttanio było. Uda sie zorganizować :?: Tak czy siak miejsce jest cool ;)
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#7
Już powoli kończę budynek. Ale narazie muszę poczekać do 23 kwietnia bo mam egzami końcowy a jak wiadomo to szkoła jest na pierwszym miejscu a przyjemność później.. Ale po 23 biorę się ostro do roboty.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#14
Miejmy nadzieję, że nie. No miejsce jest "z klasą". Myślę, że dla każdego dobry dojazd i media blisko. Tyle, że modułów musiało by być znacznie więcej niż w Sosnowcu, a przede wszystkim dwutorowych.
Osobiście wolałbym ten drugi termin, bo w tym pierwszym to będę zagrabanicą. Termin bliski Bielska i niektórzy mogą niechcący którąś z imprez odpuścić.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#16
teladam napisał(a):
też się piszę, jak Pado mi zrobi nogi - to 2 moduły dwutorowe będą :D

Adam
Drogi kolego oczywiście że ci nogi zrobię ;) żaden problem. Muszę jednakże dostać materiał na nie bo jak narazie cos kiepsko z tym u nas w marketach. Dziś będę w sklepach to rozeznam sprawę. Jak będą deski to zakuipę takowe i ewentualnie dam Ci znać. Narazie mam tylko nogi dla 5 segmentów i ani jednej więcej :devil: Sklepy budowlane wcale sie niestaraja o nas wykolejeńców.

Co do imprezki. Kusząca propozycja i ciekawa. Mam nadzieje że imprezka będzie zrealizowana z licznym uczestnictwem Małopolan i Ślązaków i reszty znanych mi ludzi z okolic tych dwóch województw , oraz nietylko ;)
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#17
Mysle ze na taka imprezke tez bym sie wybral - moze w koncu cos wolnego czasu znajde. Kwestia tylko czy organizator zechce moje moduly bo modelarsko nie sa piekne (ale moge zagwarantowac niezawodnosc).
Nie wiem tez jaka wysokosc nog bedzie obowiazywala :) No i nie chce obiecac ze bede mial wolne - obiecuje ze sie postaram! Ale wiecie jak to jest w transporcie!
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#19
Kozak dużo zgłoszeń :?: Ja narazie sie niewychylam bo niemam pojęcia w jakim stanie będzie moja stacja. Prawdopodobnie wszytskie skrzynki będą zrobione. Jak z Torowiskiem i elektryką to też niewiem :neutral: Jak narazie mam 15 flexów i 2 rozjazdy aby ukończyć zachodnia głowicę. Wschodnia całą jest tylko wirtualnie ;/ Miejsce dobre i pasowałoby je wykożystać. Kontaktowałeś się może ze Śląską epiką modelarską:
Marcin T
Czesław T
Dominik
Robert P
Krzysiek G.
Trytolina i inni ??
 

Podobne wątki