• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ikarusy 250 H0, TT i N

matu

Nowy użytkownik
Reakcje
20 0 0
#1
Dzień dobry:)

po latach podchodów do Ikarusa, udało mi się go względnie opanować. Przedstawione modele czkają wprawdzie jeszcze na kilka detali ale określam stan przygotowania produkcji jako opanowany. Modele są gotowe do dalszego pomnożenia. Wkrótce również przeguby we wszystkich skalach.
Jakby ktoś coś, proszę pisać.

-matu
 

Załączniki

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#2
No...., MAESTRO, jesteś wielki(y)(y)(y), tak pięknych madziarów jeszcze nie widziałem w tych skalach, są niesamowite:love:
Prosimy o więcej fotek;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#6
Bardzo ciekawie wyglądają te autobusy. Ale mam pytanie. Czy kolega @matu pokazuje tu swoją kolekcję modeli, czy jest to temat o produkcji modeli do sprzedaży? Jak kolekcja to miejsce dobre, jak produkcja to temat do kasacji w tym dziale i do pokazywania swoich prac w dziale "Aktualności - Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów".
 
OP
OP
M

matu

Nowy użytkownik
Reakcje
20 0 0
#7
Bardzo ciekawie wyglądają te autobusy. Ale mam pytanie. Czy kolega @matu pokazuje tu swoją kolekcję modeli, czy jest to temat o produkcji modeli do sprzedaży? Jak kolekcja to miejsce dobre, jak produkcja to temat do kasacji w tym dziale i do pokazywania swoich prac w dziale "Aktualności - Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów".
Tak, bardziej oferta do zamówienia. Przerzucicie gdzie trzeba?