• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2016

Reakcje
2.459 77 2
#21
No fakt był :D a murek na fotce kosztował milion nowych złotych ;) tak tak milion to nie wiem czy wskazane było by wystawiać na nim moduły/makiety :ROFL:
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.214 191 14
#22
No to d... nie zdążyłem :(
Darmowe noclegi są już pełne. Jeżeli ktoś chce przyjechać, to się już nie załapie na darmowy nocleg. Musiał by skorzystać z płatnego hotelu gdzie firmy i wystawcy są ulokowani, lub sobie załatwić nocleg we własnym zakresie. Więc można jeszcze wysłać zgłoszenie, jeżeli to nie przeszkadza.

A nie nożna by zaadaptować korytarz? Aż żal, że nie wszyscy chętni będą mieli okazję się zaprezentować :(
Rozplanowaniem mogę się jeszcze trochę pobawić, nie chciałbym nikogo wypychać na korytarz. Ale nie jest wykluczone, że w następnym roku będę musiał.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#23
No to d... nie zdążyłem :(
Niezmiernie mi przykro. :(

A nie nożna by zaadaptować korytarz? Aż żal, że nie wszyscy chętni będą mieli okazję się zaprezentować :(
Zainteresowanym modelarzom, którzy nie zdążyli z formularzem na bezpłatny nocleg i posiłki.
A chcący wziąć udział ( wystawić swoje prace) w trybunałach, możemy zaproponować nocleg
w cenie 60zł od piątku do niedzieli. Należy nadesłać obowiązujący formularz z dopiskiem w mailu
„ Pobyt płatny” . Tu też obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Warunki hotelowe tak jak pozostałych modelarzy.
Z kolei posiłki, można nabyć na terenie wystawy.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#27
Na Trybunałach pojawi się firma Z-Lights, można więc będzie coś nabyć do Zetki. Fani H0 również skorzystają.
Zwłaszcza kolekcjonerzy aut, będą mogli podziwiać genialne oświetlenie samochodów

Cola02.JPG
 

Goniec

Nowy użytkownik
Reakcje
68 1 0
#28
Doszły mnie słuchy, że na Trybunałach będzie znakomitość kolejowego modelarstwa kartonowego, sam Tadeusz Dąbrowski. Czy to prawda?
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.214 191 14
#30
Tak, potwierdzam, Pan Dąbrowski będzie na stoisku razem z KoTeBi.

Poza tym miło mi poinformować, że w ostatnim momencie firma PIKO się zapowiedziała ze stoiskiem 12m² :)
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
#31
Czy na stoisku SM będzie możliwy EWENTUALNY zakup siódemek z IV epoki (Gdynia, Olsztyn)? Czy "temat" na razie zamarł?
Pytam najnormalniej na świecie, bo zwyczajnie chciałbym zaplanować budżet.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.214 191 14
#33
Czy na stoisku SM będzie możliwy EWENTUALNY zakup siódemek z IV epoki (Gdynia, Olsztyn)? Czy "temat" na razie zamarł?
Pytam najnormalniej na świecie, bo zwyczajnie chciałbym zaplanować budżet.
Według mnie to jak najbardziej… ale czy Chińczyk da… inshallah… :confused::mad:

Robert, jest już jakiś wstępniak układu stoisk/wystawców?
Właśnie siedzę nad tym ;)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#34
A ja mam pytanie poza modelarskie, czy przewidziane jest miejsce gdzie będzie można usiąść z dawno niewidzianym kolegom i napić się kawy(to on) herbaty (to już ja)i spokojnie pogadać , czy w dalszym ciągu pozostają tylko miejsca dla vip-ów na trybunach.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#35
A ja mam pytanie poza modelarskie, czy przewidziane jest miejsce gdzie będzie można usiąść z dawno niewidzianym kolegom i napić się kawy(to on) herbaty (to już ja)i spokojnie pogadać , czy w dalszym ciągu pozostają tylko miejsca dla vip-ów na trybunach.
A to zmieniło się coś od zeszłego roku i zamknęli ten bar w głębi budynku? Kawę z ekspresu mieli dobrą...
 
Z

Zv

Gość
#39
Panowie zapraszam do najbardziej klimatycznego pomieszczenia na pogaduchy jeśli będzie lało :) Przyjadę busikiem. W lodówce tez się coś znajdzie. Ustawmy kącik forumowy :)

20140802_160011.jpg
 

Podobne wątki