• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2016

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#1
III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków Trybunalski 2016
odbędą się w dniach 17-19 czerwca


Wkrótce dalsze informacje.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#4
Mała informacja dotycząca formularza zgłoszeniowego. Gdzieś w ferworze papierkowych przygotowań umknął nam punkt, którego zabrakło w zgłoszeniu. Wysyłając mailem zgłoszenie prosimy o podanie imienia i nazwiska osób zgłoszonych. Dane niezbędne do identyfikatorów dla zapewnienia modelarzom darmowego noclegu i wyżywienia. Dodatkowo koledzy którzy jeszcze nie wysłali zgłoszeń, proszeni są o wysyłkę na zmieniony adres mail: biuro@trybunaly.eu Zmieniła się końcówka, docelowo nowa strona www pojawi się pod adresem http://www.trybunaly.eu (obecnie w budowie)
 

Załączniki

OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#7
Przypomnę jeszcze, że o możliwości wystawienia się na Trybunałach,
decyduje kolejność napływających do nas zgłoszeń.
 

enek

Użytkownik
Reakcje
89 3 4
#8
Mam nadzieję, że w tym roku pojawią się moi ziomale i moduły z Łódzkiego Klubu Modelarzy Kolejowych. ;)
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#10
Na Trybunałach wystawie na sprzedaż ostatnie sztuki EU07-443. Są to egzemplarze, które zostały zamówione, i nieodebrane lub nie dało się nawiązać kontaktu z zamawiającym. Ilość można policzyć jedną ręką.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#11
Mam nadzieję, że w tym roku pojawią się moi ziomale i moduły z Łódzkiego Klubu Modelarzy Kolejowych. ;)
Wieści, które do mnie dotarły nie są optymistyczne :(
Koledzy z Łodzi w tym roku jednak nie przyjadą z modułami.
Coś tam nie wypaliło nie znam szczegółów.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#12
Niestety to prawda, złośliwość losu trochę pokrzyżowała ambitne plany. Podjęliśmy więc decyzję, że lepiej odłożyć w czasie temat niż robić "na wariata" i przyjechać z niedziałającą makietą.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#15
Właśnie przed chwilą dostałem z góry info o zamknięciu listy
(przed określonym czasem) .przyjęć dla modelarzy z makietami
i modułami. Lista pełna. :(
 

Podobne wątki