• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2016

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
#62
A dlaczego jeden z kolegów przyznał Robertowi ocenę "Nie doceniam" za wpis z planem wystawy? Nie podoba się takie rozmieszczenie stoisk? Może to jednak pomyłkowo kliknięte...
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.439 230 14
#63
Macie szanse stać się alternatywą dla skostniałej imprezy jaką jest SH, róbcie wszystko aby tak się stało, większa sala, lepsze zaplecze, atmosfera już jest.
Nigdy nie miałem zamiaru z Piotrkowa robić imprezy konkurencyjnej do SH, dlatego miedzy terminami jest 4 miesiące odstępu. Robimy, co możemy, aby się wszyscy dobrze u nas czuli, i jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę. Nie mamy ani budżetu jak SH, ani takiej infrastruktury, jaką dysponuje MTP, i w Piotrkowie też takiej tak szybko nie będzie. Szczerze mówiąc wolimy organizować mniejsza imprezę dobrej jakości, niż się wybrać do dużej hali, i rozpaczliwie potem szukać rozwiązań, jak ją zapełnić. Teraz już nawet są frakcje którym się Piotrków nie podoba, i nas by najchętniej utopili w szklance wody - ja się pytam tylko czemu, bo my nie stanowimy przecież żadnego „zagrożenia” dla innych imprez lub organizacji…
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#64
Teraz już nawet są frakcje którym się Piotrków nie podoba, i nas by najchętniej utopili w szklance wody - ja się pytam tylko czemu, bo my nie stanowimy przecież żadnego „zagrożenia” dla innych imprez lub organizacji…
Bo niektórzy mają taką zasadę żeby równać w dół. Jak komuś coś się udaje to trzeba Go zgnoić. Niestety tacy są ludzie.
 
Z

Zv

Gość
#65
A dlaczego jeden z kolegów przyznał Robertowi ocenę "Nie doceniam" za wpis z planem wystawy? Nie podoba się takie rozmieszczenie stoisk? Może to jednak pomyłkowo kliknięte...
90% tego typu ocen to pomyłki. Z mojego doświadczenia wynika że wystarczy zapytać za co przydzielono taką ocenę a oceniający momentalnie orientuje się że kliknął coś przypadkiem a na urządzeniach mobilnych to norma.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
#66
Tak też pomyślałem, dlatego nie wymieniam nicka, liczę na to, że kolega sam się zorientuje.
 

Arti2811

Moderator
Reakcje
2.474 79 2
#67
Teraz już nawet są frakcje którym się Piotrków nie podoba, i nas by najchętniej utopili w szklance wody - ja się pytam tylko czemu, bo my nie stanowimy przecież żadnego „zagrożenia”
Przez zwykłą ludzką zazdrość i zawiść tak jest co jest bardzo przykre :(
Szczerze mówiąc wolimy organizować mniejsza imprezę dobrej jakości, niż się wybrać do dużej hali, i rozpaczliwie potem szukać rozwiązań, jak ją zapełnić.
Pewnie że kameralnie jest przyjemniej :) ale może przyjść taki moment że trzeba będzie stanąć na wysokości zadana i i zwiększyć obszar wystawy ze względu na powiększającą się rzeszę chętnych chcących wystawić się na Trybunałach :) Tego nie wolno odmawiać :D
Ps. Co oznacza skrót SH? o_O
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#69
Teraz już nawet są frakcje którym się Piotrków nie podoba, i nas by najchętniej utopili w szklance wody - ja się pytam tylko czemu, bo my nie stanowimy przecież żadnego „zagrożenia” dla innych imprez lub organizacji…
A można się dowiedzieć kto chce topić? Jeśli są jacyś wrogowie piotrkowskiej imprezy to może warto ich wskazać.
 
Z

Zv

Gość
#72
i tego proszę się trzymać, żadnych osobistych wycieczek.

Jeśli są jacyś wrogowie piotrkowskiej imprezy to może warto ich wskazać.
Adamie nie ma na forum żadnych wrogów są tylko koledzy którzy mogą mieć krytycznie zdanie np: na temat tej imprezy i każdy ma do tego prawo.
zamiast ich wskazywać lepiej pokazać że się mylą swoją postawą a nie wskazywaniem...
Widzimy się na Trybunałach :)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#73
Adamie nie ma na forum żadnych wrogów są tylko koledzy którzy mogą mieć krytycznie zdanie np: na temat tej imprezy i każdy ma do tego prawo.
Odnosiłem się jedynie ze zdziwieniem do sformułowania o "topiącej frakcji", bo prawdę mówiąc nie spotkałem się jakimiś mocno negatywnymi i deprecjonującymi opiniami na temat imprezy (albo czytam forum nieuważnie). Dlatego też , gdy tylko dostałem zaproszenie od Maćka i Sylwka by przyjechać do Piotrkowa, nie zastanawiałem się ani chwili. Co więcej, mimo iż miałem możliwość wystawienia się darmowego jako modelarz, wybrałem płatną opcję "firmową", bo uważam, że należy wspierać także finansowo ciekawe i wartościowe inicjatywy.
Widzimy się na Trybunałach :)
No pewnie:cool:
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.439 230 14
#75
Miło mi poinformować, że modelcenter.pl podpisało umowę, jako wyłączny przedstawiciel firmy PECO w Polsce. Zaprezentujemy ichnie produkty w Piotrkowie na Trybunałach. Firma PECO się od 70 lat specjalizuje w produkcji torów i rozjazdów w wielkościach N do 1.

Na stoisku modelcenter.pl też będzie można pooglądać wszystkie produkty firmy WEINERT – Mein Gleis, ponieważ modelcenter.pl będzie miało te produkty w stałej ofercie.
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#76
Przez zwykłą ludzką zazdrość i zawiść tak jest co jest bardzo przykre :(

Pewnie że kameralnie jest przyjemniej :) ale może przyjść taki moment że trzeba będzie stanąć na wysokości zadana i i zwiększyć obszar wystawy ze względu na powiększającą się rzeszę chętnych chcących wystawić się na Trybunałach :) Tego nie wolno odmawiać :D
Ps. Co oznacza skrót SH? o_O
No właśnie. Ja powoli kończę makietę i pierwszą imprezą na której będę chciał pokazać swoje dzieło będą Trybunału Piotrkowskie.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.439 230 14
#77
Mam nadzieje, że na IV edycję Trybunałów skończę mój segment z mostem dwutorowym (5.20m 3x 1.30m). Co znaczy skończę… skończymy. Ja miałem tylko ten głupi pomysł na to, a skrzynki robił Nemo, Mosty robi Piotr, filary Hugo, zieleń robi Daniel… więc mój wkład tylko pomysł, plan i kasa. Przynajmniej spróbuję tłuczono samemu poukładać… :confused:
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
#80
Nigdy nie miałem zamiaru z Piotrkowa robić imprezy konkurencyjnej do SH,
Ja nie o konkurencji pisałem, tylko o zastąpieniu SH, tam jest coraz większa chała, coraz więcej płacimy, dostajemy mniej, a ostatnio miałem nawet wrażenie że Targi robią nam łaskę pozwalając przyjechać, dlatego cieszyłbym się, gdyby impreza w Piotrkowie rozsądnie się powiększyła,a o zapełnienie hali, jeśli nie zmienicie podejścia do tematu, nie powinniście się martwić.
ŁKMK zajmie około 80 metrów kwadratowych.:)
A i bliżej do Piotrkowa niż do Poznania.
 

Podobne wątki