• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2016

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#43
Panowie zapraszam do najbardziej klimatycznego pomieszczenia na pogaduchy jeśli będzie lało :) Przyjadę busikiem. W lodówce tez się coś znajdzie. Ustawmy kącik forumowy :)

Zobacz załącznik 387272
Teraz to żeś pojechał po bandzie, jak bym wiedział że będzie taki bus z odpowiednią zawartością lodówki to bym się zapisał na Trybunały z modułami. A tak to mi pozostaje przyjechać również z berbeluchą.:podstepny:
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#44
W takim busiku to i na zrzut można delikwenta położyć. Plusem jest możliwość przyjmowania płynów, minusem - potrzeba ich oddawania.
 

Arti2811

Moderator
Reakcje
2.464 79 2
#49
Czyli jak by nie patrzeć zainteresowanie Trybunałami wzrasta a co za tym idzie organizatorzy będą musieli szukać większego obiektu na kolejne Trybunały :D
 
Ostatnio edytowane:

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.391 230 14
#50
Żebyś wiedział :confused: – ja od dwóch dni kumam nad rozmieszczeniem stoisk, i nie wiem jak wszystkich upchać.:niepewny: Musieliśmy już ludziom odmawiać… :(
 

Arti2811

Moderator
Reakcje
2.464 79 2
#51
Jak się popieści to się wszystko zmieści :D Czyli nie ma wyjścia trzeba kombinować na przyszły rok halę sportową Relaks ;)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#52
Żebyś wiedział :confused: – ja od dwóch dni kumam nad rozmieszczeniem stoisk, i nie wiem jak wszystkich upchać.:niepewny: Musieliśmy już ludziom odmawiać… :(
Macie szanse stać się alternatywą dla skostniałej imprezy jaką jest SH, róbcie wszystko aby tak się stało, większa sala, lepsze zaplecze, atmosfera już jest.
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
#54

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.391 230 14
#55
No udało mi się uporać z planem. Jeszcze nie jest na 100% perfekt, ale już widać kierunek, w jakim tegoroczna edycja Trybunałów idzie.

Aufplanung Piotrków 2016 v1.png
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#56
Może po prostu następnym razem Trybunały urządzić w kilku lokalizacjach. Przy okazji miasto się zwiedzi :) Teraz ponownie chcę połączyć oba moje hobby i biorę rower, celem zwiedzenia okolicy Piotrkowa. W zeszłym roku zwiedzałem miasto.


W Piotrkowie Trybunalskim bedę w niedzielę. Na pewno zamierzam pojechać na rowerze do Skansenu Rzeki Pilicy. Może ktoś jest chętny??

http://skansenpilicy.pl/groty-w-nowej-oprawie/#more-115
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki