• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

III Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2016

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
W imieniu klubu HAZERO również chciałbym podziękować organizatorom za umożliwienie wzięcia udziału w tegorocznym spotkaniu. Dzięki lokalizacji imprezy, mieliśmy okazję spotkać się z szeroką rzeszą modelarzy kolejowych z całej Polski. Do zlokalizowanego w centrum kraju Piotrkowa było łatwiej wszystkim dotrzeć.
Tym razem udało się nam zaprezentować w pełni odrutowaną makietę, po której mogły jeździć lokomotywy elektryczne, których dzięki producentom taboru, jest coraz więcej.

FO1.JPG FO2.JPG FO3.JPG
FO4.JPG FO5.JPG
krótki filmik z przejazdu składów, bez wiszącego w powietrzu pantografu.

 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
........................
- do poprawienia "koce" na podłodze, dzięki którym można było wywinąć niezłego orła.
- problemy z wentylacją ...............................
Odniosę się do koców na podłodze i duchoty. Koce to typowe dla wszystkich szkół wykładziny zakrywające powierzchnię podłóg hal sportowych. Dzięki kuratorium oświaty które w ostatniej chwili przesłało jakiś prikaz o egzaminach, hala była zajęta do godziny 12 w piątek co było sprzeczne z zawartą umową z obowiązującym czasem na wejście ESMMK od godz 16 w czwartek.
Przez to całe czasowe zawirowanie po prostu nie zdążono z podklejeniem wykładzin. Bardzo nam przykro z tego powodu. Mamy nadzieję, że nikt nie zaliczył upadku. Teraz sprawa duchoty. Przy budowie hali zamontowano tylko wentylację (jak widać mało skuteczną). Nie przewidziano bowiem tak wielkiego natłoku imprez kulturalnych typu np. konkursy tańca, nasze Trybunały i wiele innych. Sala jest oblepiona imprezami prze okrągły rok. W projekcje budowy hala była przewidziana tylko na szkolne zajęcia sportowe, klimy nie przewidywano. Po czasie okazała się potrzebna, ale już nie było środków Unijnych, aby taki montaż przeprowadzić, a samej szkoły nie stać na tak wielki wydatek i eksploatację prądożerczą. Gdyby szkoła mogła pobierać opłaty za imprezy, taka inwestycja byłaby możliwa. Na razie obowiązuje okres bez opłat na obiekt wybudowany z środków unijnych. Tyle celem wyjaśnienia i nasza prośba o wyrozumiałość na przyszłość ze strony wystawców i zwiedzających. Serdecznie wszystkich pozdrawiam ze słonecznego Birmingham :)
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
Impreza na wysokim poziomie organizacyjnym za co serdecznie dziękuję Organizatorom.

Chciałbym podziękować wszystkim zwiedzającym, klientom, znajomym bliższym i dalszym za odwiedziny na moim stoisku, za słowa uznania, podsunięcia nowych pomysłów czy ulepszeń. Dzięki za super atmosferę i możliwość wygadania się z takimi samymi "niegroźnymi wariatami".

Informacja dla tych co podrywali moją żonę - jest zajęta i mam do dyspozycji cały asortyment noży olfa .... :D

Dziękuję w imieniu Tadeusza Dąbrowskiego, Agnieszki i swoim

Fotorelację około 150 fotek będę zarzucał paczkami na "twarzoksiążce" https://www.facebook.com/kotebi
 
J

Jurek ST44

Gość
No niestety być nie mogłem. Kruca bomba. Tak to jest jak sie Trybunały w sezonie urlopowym odbywają. W niedziele zszedłem po 24 a w poniedziałek rano znów na 24. Ogladam relacje i żałośc okrutna mnie bierze z niemozności bycia w Piotrkowie. Zajebista impreza.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
@misterZ
To że napisałem o wentylacji i "kocach" nie znaczy, że były to elementy dyskwalifikujące, choć jak zostałem zaproszony na tyły zwycięskiej makiety niemieckiej, by obejrzeć maleńkiego Rheingolda, to atmosfera była jak na okręcie podwodnym;). Dlatego też uważałem, że dla porządku trzeba było o tym napisać.
Jako plus mogę jeszcze dodać, że dzięki nowemu wcieleniu trasy S8, jak dla mnie jest to naprawdę optymalna lokalizacja, która dobrze wróży imprezie na przyszłość.
 
Z

Zv

Gość
Informacja dla tych co podrywali moją żonę - jest zajęta i mam do dyspozycji cały asortyment noży olfa .... :D
ja jeśli chodzi o moja Małżonkę na takich spotkaniach też zawsze uprzedzam że, ryzykujecie nie własną odpowiedzialność... ostatnio jak Ją zaatakował dzik tez musiał się sam bronić.. nie pomogłem :D
 
OP
OP
misterZ

misterZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
480 4 1
@misterZ
To że napisałem o wentylacji i "kocach" nie znaczy, że były to elementy dyskwalifikujące, choć jak zostałem zaproszony na tyły zwycięskiej makiety niemieckiej, by obejrzeć maleńkiego Rheingolda, to atmosfera była jak na okręcie podwodnym;). Dlatego też uważałem, że dla porządku trzeba było o tym napisać.
Jako plus mogę jeszcze dodać, że dzięki nowemu wcieleniu trasy S8, jak dla mnie jest to naprawdę optymalna lokalizacja, która dobrze wróży imprezie na przyszłość.
Broń Boże, nikt nie ma do ciebie pretensji że o tym napisałeś. :)
 

Podobne wątki