• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele III Spotkanie H0e w Istebnej 10-13.11.2016

Czy palnujesz wziąć udział w spotkaniu?


  • Ogółem głosujących
    19
  • Ankieta zamknięta .
Z

Zv

Gość
#1
Trzecie spotkanie dedykowane wyłącznie miłośnikom wąskiego toru.
Odbędzie się w Istebnej w dniach 10-13 Listopada 2016
Otwarte dla publiczności w sob od 14 i całą niedzielę.
Zabawa przy makiecie połączona z warsztatami z prezentacją tworzenia zieleni prowadzoną przez Daniela Loko oraz z tradycyjnym już pokazem zdjęć z kolejek wąskotorowych.
Spotkanie w standardzie Fremo z rozkładem jazdy dla składów osobowych i ruchem towarowym wg Fremo.
Jak w ubiegłym roku będzie to mini Fremo Meeting, oficjalnie zgłoszone jako regionalne spotkanie.
Sala do dyspozycji w miejscowym Gimnazjum.
Zakwaterowanie - Willa Zwolakówka a po wyczerpaniu miejsc Ośrodek Szarotka.

Plan spotkania
1. Czw: Przyjazd i montaż makiety, z miejsca zakwaterowania spacer 10 min na salę albo 5 min samochodem 21.00 Kolacja.
1. Pt 8,00 Śniadanie 9.30 warsztaty z Danielem a potem lutowanie modelu z blach trawionych. 15.00 Obiad 16.00 pierwsze jazdy 21.00 Ognisko - kolacja.
2. Sob 8.00 Śniadanie 9.00- 20.00 jazdy rozkładowe w przerwie ok 16.30 obiadek 20.30 kolacja 21-?? cd jazdy nocne dla spragnionych
3. Niedz 8.30 śniadanie 9.00 jazdy do 15.00 15-16.30 demontaż i pożegnalny obiadek.
Dodatkowo będzie dla chętnych wycieczka piesza po okolicy a wieczorem wejściówki do Aquaparku.
Koszty udziału w imprezie trzy noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją ok 160,00PLN od osoby + obiad ok 25,00PLN - 30,00PLN
Wstępne zgłoszenia proszę wpisywać tu w temacie a rysunki modułów których nie znam proszę przesyłać mailowo: zvolack(małapa)adres.pl
Pierwszeństwo będą mieli uczestnicy z modułami.
Tradycyjnie zaraz po wakacjach we wrześniu będę potwierdzał udział każdego zgłoszonego uczestnika.

Ponieważ 11 listopada jest wolny jest możliwość przyjechać do Istebnej wcześniej na mikro urlop.
 
OP
OP
K

KiersNo

Gość
#2
H0e Istebna 2014 vol.3 miodzio.
My, znaczy Aga i Ja będziemy na 100%. Garnizon Warszawski pewnie też.
Pieszą wędrówkę to sobie podaruje przy obecnych cenach Pb i LPG.
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#3
Ja również planuje się wybrać tylko proszę żeby były tak samo dobre warunki i obiady jak w roku ubiegłym. :ROFL:(y)
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#4
Jest oczywiste, że to co mam (lub będę miał) jest do swobodnej dyspozycji.
Swojego osobiście udziału nie mogę jeszcze potwierdzić - choć chciałbym ....
 
OP
OP
K

KiersNo

Gość
#5
Ja kce tylko dobre papu i wyrko na +1, no chyba że zrobisz windę.
Skrzynki 2x70 i jak Allah pozwoli to dojdą 3x80.
Tabor się znajdzie.

PS. Mus więcej tej kapuchy bo mało było i brakło.
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#7
U mne również wstępnie 2 osoby + skrzynki te co w zeszłym roku ;)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#9
Na spotkaniu będzie premiera jeżdżącego prototypu MBxd2 i małej taborowej niespodzianki.☺
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#11
Macieju ! Cieszę sie ze realizujesz swoje zapowiedzi :) liczę na to ze model powstanie. Żywię ogromna nadzieje ze dopniesz swego i zrobisz rownież modele które wcześniej zapowiadałeś np. Pług :) mimo to żałuje ze nie bedzie mi dane posiadanie go przeze mnie, bo nałożyłes na mnie embargo. Trudno. Niech inni sie cieszą z jego posiadania. Ja będę sie cieszył ze ty to zrobiłeś. Oczywiście zrób masę fotek abym mogl podziwiać go na ekranie :)
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#14
Czesiu a Tobie czego tak minka opadła? Że Fremo? czy że rozkład?
Ano jedno i drugie.
Plan ambitny, lecz ja jestem praktyk i będąc uczestnikiem na minionych spotkaniach nie za bardzo widzę kolejne, jako:
Spotkanie w standardzie Fremo z rozkładem jazdy dla składów osobowych i ruchem towarowym wg Fremo.
Żeby to zrealizować to trzeba mieć, kim, czym i po czym. Sam przyznasz, że z tym ciężko. Nie ukrywając to i wysokość Fremo jest dla mnie utrudnieniem gdybym chciał przyjechać z czymś większym niż tylko ze stacją Cichutka.

Do listopada sporo czasu, więc jest szansa na to, że zgłosi się jeszcze kilka osób z jeżdżącym taborem i modułami nie tylko szlakowymi (takich np. jak Mateusz) , co pozwoli zrealizować Twój plan w całości.(y)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#15
Cześku obawy rozumiem sam je mam dlatego powstała ankieta. Jeśli nie uda nam się zgromadzić odpowiedniej ilości szlaku i stacji zrobimy jak w zeszłym roku spotkanie na luziku :) ale.. pozostaje jeszcze opcja Fremo spotkania otwartego dla uczestników z zagranicy :0 taki wariant rozważę jak będzie nas porostu mało.
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#16
Jeśli nie uda nam się zgromadzić odpowiedniej ilości szlaku i stacji zrobimy jak w zeszłym roku spotkanie na luziku
I to jest dobra wiadomość.:ROFL:

Ja obserwowałem zeszłoroczną publikę, która przyszła pogapić się na kolejkę to widziałem jak nawet tatusiowie wymiękli po paru minutach, kiedy mieli trzymać na rękach swoje niższe niż 140 cm i ważące ponad 25 kg. pociechy żeby te cokolwiek zobaczyły. Tak, więc Maćku frontem do klienta. A jak przyjedzie 2-3 "pepików" to niech sobie nogi z makiety obetną do 100 cm, bo będą w mniejszości.:LOL:
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#17
Cześku większość z nas ma dualne nogi 100/130 i szczerze mówiąc jak będzie nas dużo i większość będzie chciała jeździć na 110 to ja nie widzę przeszkód. Dla mnie osobiście jeśli nie będziemy mieszać nacji to wysokość jest każda dobra, chodzi przede wszystkim o zabawę!
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#19
@pado No masz!! Będą wszystkie gotowe na twoje RC modele :) i duuży plac ładunkowy :)
Ponieważ ciągle leżę i choróbsko mnie męczy mam sporo czasu na przemyślenia. I tak dziś dostarczył mi weny @Piotr M. ciekawym bardzo po kiego grzyba wziął udział w tej ankiecie wpisując NIE. Temat skierowany typowo do wąskotorowców a tu taki gość. Czyżby trzeba było zaistnieć? Z góry zakładam że ktoś kto nie ma nic wspólnego z wąskim torem udziału nie weźmie. Makiety nie ma taboru tez nie.. Co tacy ludzi sobie myślą.. Myślą? Jak jest NIE to kliknę bo tak lubię .. chyba. No nic leżę i patrzę dalej :p co dzień przyniesie.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Podobne wątki