• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele III Spotkanie H0e w Istebnej 10-13.11.2016

Czy palnujesz wziąć udział w spotkaniu?


  • Ogółem głosujących
    19
  • Ankieta zamknięta .

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#62
Dzisiaj delikatnie w nocy śniegiem przypruszyło, ale droga jest czarna :) Nie powinno być problemu.


A tu kilka fotek z wczorajszego przejazdu :)

DSC_0085.JPG

DSC_0087.JPG

DSC_0089.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#64
Udało mi się dojechać na tych letnich oponach, aczkolwiek wracałem przez Kubalonkę już z duszą na ramieniu bo śnieg padał i padał...
Ale było warto. Impreza z jednej strony na luzie, z drugiej na makiecie cały czas coś się działo. Obrotowy most Zvolaka WYMIATA, ale to oczywiście nie jedyna atrakcja.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i dziękuję za (jak to zwykle w Istebnej) ciepłe przyjęcie.
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#68
Sebastian napisał(a):
Szybciej się nie da?
Poproszę jeszcze raz wrzucić ten film, ale niech most się obraca w realnym czasie. Z góry dziękuję w imieniu swoim i innych, żyjących na wolniejszych obrotach ;)
Da się :D Ale proszę, jest wolniej ;)
No i parę fotek:


A na rybinie bawimy się tak :D
DSC_0125.JPG
DSC_0242.JPG
DSC_0247.JPG
DSC_0276.JPG
DSC_0284.JPG






Trzech wspaniałych :p
DSC_0287.JPG
 

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#69
Podziękowania dla Kasi i Maćka za super gościnę i organizację imprezy. Po takim spotkaniu jest motywacja do pracy nad taborem i kolejnymi modułami. Jeszcze raz dziękuję serdecznie.
 
OP
OP
K

KiersNo

Gość
#73
Pragniemy serdecznie podziękować organizatorowi oraz wszystkim uczestnikom za wspaniale spędzony czas. Tradycyjnie największe podziękowania dla kierowniczki kuchni czyli Kasi.
 
Reakcje
1 0 0
#74
Szkoda tylko,że czas w Istebnej biegnie dwa razy szybciej(nam oczywiście ;)). Dziękujemy za spotkanie,wycieczkę ,wieczorne pogaduchy i wspaniałe posiłki dzięki którym mam +2 kg do wagi.Akumulatory naładowane więc do dzieła.Pozdrawiam.
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#75
Zanim dostanę następnego bana dam i ja głos.

Szczególne podziękowania dla gospodarzy za niesamowitą atmosferę, a w szczególności dla Kasi i jej mamy, za wielogodzinne ślęczenie w kuchni, Panowie kasza gryczana i gulasz, mmmmmm jak w dzieciństwie, nie do opisania, zresztą reszta też, w pas się kłaniam Waćpani.
A i dysputy z kolegami przednie i napitek z flasz dymionych z krain egzotycznych, ach jak tu to opisać, kto nie był ten niech z żalu łzy toczy.

Ściskamy Was razem z rudą Żabcią

PS.Łoj a desery:rolleyes:, znów dieta aby zejść do 105 kg.:(
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#76
Skoro koledzy się wypowiedzieli, to teraz moja kolej ;)

Impreza super, co prawda mało osób, ale takie kameralne spotkania mają niepowtarzalny klimat, spędzenie weekendu z tak pozytywnie zakręconymi osobami to niesamowite przeżycie.
W zeszłym roku pisałem, że to najlepsza impreza na jakiej byłem, pomiędzy Istebną 2015, a 2016 imprez parę było, ale ja nadal podtrzymuję swoje zdanie.
Szczególne podziękowania dla Maćka za organizacje imprezy, oraz dogranie wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach. No i jak zwykle za rady i rozmowy ;)
Takie same podziękowania dla Kasi za chęci, do gotowania dla tylu osób oraz to w jaki sposób to robi. Jedzenie pyszne, Obiady, śniadania no i oczywiście desery! Ciasta to istne niebo :rolleyes:

Dziękuje również wszystkim uczestnikom, za przybycie i niesamowitą atmosferę, jaką stworzyliśmy. No i oczywiście za terapie śmiechem, przez cały rok się tak nie uśmiałem :ROFL::D
Mam nadzieję, że za rok znów będzie nam dane się spotkać w Istebnej :cool:(y)


Tymczasem jeszcze zdjęcia (y):gwizd: Niech żałują ci, co nie byli!

DSC_0289.JPG

DSC_0292.JPG
DSC_0295.JPG
DSC_0315.JPG
DSC_0318.JPG
Pulpit.JPG
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#77
To i ja podzielę się relacją z pobytu bardzo krótkiego ale jak ciekawego
most robi wrażenie ogromne a jeszcze większa frajdę daje jazda po makiecie , bardzo dziękuję za możliwość prowadzenia składów i atmosferę jaka panuje na tej imprezie jak co roku , P1070674.JPG P1070692.JPG P1070698.JPG P1070712.JPG P1070716.JPG P1070735.JPG P1070737.JPG pozdrawiam organizatora i resztę załogi
 

Podobne wątki