• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele III Spotkanie H0e w Istebnej 10-13.11.2016

Czy palnujesz wziąć udział w spotkaniu?


  • Ogółem głosujących
    19
  • Ankieta zamknięta .

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
#21
@pado No masz!! Będą wszystkie gotowe na twoje RC modele :) i duuży plac ładunkowy :)
Ponieważ ciągle leżę i choróbsko mnie męczy mam sporo czasu na przemyślenia. I tak dziś dostarczył mi weny @Piotr M. ciekawym bardzo po kiego grzyba wziął udział w tej ankiecie wpisując NIE. Temat skierowany typowo do wąskotorowców a tu taki gość. Czyżby trzeba było zaistnieć? Z góry zakładam że ktoś kto nie ma nic wspólnego z wąskim torem udziału nie weźmie. Makiety nie ma taboru tez nie.. Co tacy ludzi sobie myślą.. Myślą? Jak jest NIE to kliknę bo tak lubię .. chyba. No nic leżę i patrzę dalej :p co dzień przyniesie.
:D A już miałem kliknąć...
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#22
Najważniejsze jest, kto klika.
Co z tego jak Ci kliknie na TAK trzydzieści osób, lecz wśród nich będzie tylko dwóch z modułami.:(
Na tym spotkaniu jest mile widziany każdy właściciel porządnie zrobionego modułu czy segmentu jak i dobrze jeżdżącego taboru.:p

A zdrówko Maćku jak? Dalej słaby?
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.384 2 0
#23
Nawet jeśli nie będzie nas dużo, to kameralna impreza, tak jak w zeszłym roku była niesamowita! :love:(y)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#25
Czesku poki co nie mamy problemu z osiaganiem zadowolenia ☺ nie ma co gdybać tylko szykować skrzynki i załatwiać wolne w listopadzie. Jeszcze zdycham ale mam sie nieco lepiej.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#29
Tradycyjnie plakat imprezy w Istebnej, zainteresowanych wersją drukowaną zapraszam na pw.

plakat spotkanie w Istebnej 2016 popr 3-page-001.jpg
 
OP
OP
Ł

Łukasz31

Gość
#32
Ja + Moja Mama która od Trybunałów jest Wielka Fanka kolei wąskotorowej chcielibyśmy sie wpisać na listę uczestników
 

Gutek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
Hej,
Oberwało mi się już po uszach, że jak zwykle nie piszę, nie zgłaszam się etc. Zatem jeśli można, to ja też chciałbym zameldować gotowość :)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#37
Zbliża się koniec września więc proszę wszystkich którzy się zgłosili a nie przesłali jeszcze do mnie rysunków zgłoszonych modułów o uzupełnienie braku :)
W weekend przedstawię agendę spotkania i wszelkie konieczne informacje. W tym roku ustawiamy makietę na 110cm.
Do zobaczenia w Istebnej. Będzie wyjątkowo.. :)
 
OP
OP
Z
#39
Początek października to najwyższy czas na konkrety.
Agenda spotkania w załączeniu.
Koszty to: 165.00 PLN - 3 noclegi ze śniadaniami + 90.00 PLN - 3 obiadokolacje
W ramach integracji wycieczka do Tanećnika na Oravską Kolejkę Leśną - przejazd własnymi samochodami ok 60km, przejazd kolejką 4Euro.
Wzorem zeszłego roku dla chętnych piesze wędrówki po Beskidach a wieczorem jacuzzi w Parku Wodnym Olza.
W najbliższych dniach wrzucę układ makiety.
W tym roku makietę ustawiamy na 110cm

Agenda Istebna 2016.jpg
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#40
ja się piszę na piątek i sobotę - 2 osoby.
Zapłacę za cały pobyt i posiłki w oddzilenym pokoju z minimum skosów na suficie - na wszelki wypadek bo życie nosi niespodzianki .. a do 10-11 cała kupa czasu
 

Podobne wątki