• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele II Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych

koleje.com

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
26 1 0
#63
Czołem Koleżanki i Koledzy :)

Zespół NKPM, jako współorganizator imprezy we Włocławku, również wszystkim dziękuje za udane spotkanie i miło spędzony czas w doskonałym towarzystwie. Specjalnie dziękujemy Stefanowi "KoTeBi" za zaproszenie do wspólnej organizacji oraz gospodarzowi obiektu "Browar-B."
Kto był w tym roku lub wcześniej, przyzna, że miejsce wspaniałe i gościli nas bardzo przyjaźni oraz pomocni pracownicy tego centrum kultury.
Oczywiście mamy nadzieję na równie udane spotkanie za rok. W tym samym lub większym gronie.

Również przepraszamy Kolegów z Pecny za pominięcie ich przy wspólnej fotce uczestników imprezy, którą zamieszczamy poniżej:

FB_IMG_1505913597390.jpg


A dodatkowo dzielimy się z Wami zespołową fotką NKPM z naszym "nowym członkiem" Leszkiem w tle ;) :D :ROFL:

FB_IMG_1505912919008.jpg


Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych imprezach modelarskich!

W imieniu NKPM
Jarek Dworek
 
Reakcje
22 5 0
#64
W imieniu grupy NKPM jak i swoim pragnę podziękować wszystkim uczestnikom II Włocławskiej Wystawie Makiet Kolejowych i Samochodowych za wspólną imprezę.
Mam nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak i my oraz planujecie swój udział w następnym roku.
 

Załączniki

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#65
Jako odpowiedzialny za część samochodową tej imprezy także przepraszam kolegów z Pecny za niepowiadomienie o wykonywaniu fotki grupowej. :(:oops:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#66
Dziękuję za wspaniałą atmosferę i super organizację kilka fotek ale trochę inaczej.
Po drodze były przygody :)
IMG_20170915_202400.jpg

Polecam ten warsztat szybko fachowo i tanio !!!
IMG_20170916_093356.jpg

IMG_2065.JPG
IMG_2066.JPG
IMG_2078.JPG
IMG_2100.JPG
IMG_2106.JPG
IMG_2135.JPG
IMG_2139.JPG
IMG_2151.JPG
IMG_2158.JPG
IMG_2203.JPG
IMG_2205.JPG
IMG_2206.JPG
IMG_2210.JPG
IMG_2214.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#70
I
IMG_2447.JPG
IMG_2450.JPG
IMG_2452.JPG
IMG_2454.JPG

Jak widać wszyscy bawili się świetnie :)
Do zobaczenia za rok we Włocławku :)
[DOUBLEPOST=1506074694][/DOUBLEPOST]
Broda, jakie piękne zdjęcie mojego Ogórka:love: Aż mi głupio że sam na to nie wpadłem:confused:
Mogę je sobie wrzucić na swoją stronę?:)
No jasne że możesz , piękne nie jest ale widać porównanie 1/87 i 1/700 :)
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#71
Oby przy okazji następnej wizyty we Włocławku nikt mimo polecenia owego warsztatu nie musiał z niego korzystać
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#72
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#76
A te wagi to gdzie one były.
Pawle, ja ich też nie widziałem, wyciągnąłem najkrótszą zapałkę i robiłem wtedy za pilnującego nasze kolekcje ale mam ochotę zobaczyć te wystawy i jakbyś chciał to spróbuję dowiedzieć się kiedy można by tam pojechać i pozwiedzać. Może także udałoby się spotkać z Panią Dyrektor?
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#78
Spokojnie, do katastrofy to jeszcze daleko, to tylko lekkie wykolejenie, nie dajmy sie nieść emocjom :) Dobrze ze wogóle było jakieś i coś sie działo nie planowanego ;)
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#80
Sala tańca (ta z lustrami) gościła nas podczas pierwszej edycji. Sądzę, że Pani Lidia nie będzie miała nic przeciwko aby zorganizować dla wszystkich wycieczkę po Browarze. Cieszę się, że miejscówka przypadła Wam do gustu. Szczerze mówiąc myślałem o kolejnej edycji na Hali OSIR ale nasza zabawa mogła by stracić cały urok, po za tym nie mam ochoty porzucać zaangażowanej w wystawę załogi Browaru B.