• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele II Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#41
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy się u nas wystawili oraz do nas zajrzeli, za miłe słowa, wymianę poglądów i doświadczeń. Gościć i spotkać Was wszystkich było wielką frajdą, która napędza mnie do dalszego działania. Podziękowania wszystkim modelarzom, zwiedzającym i sponsorom składam w imieniu Centrum Kultury "Browar B." dowodzonym przez p. Lidię Piechocką - Witczak, kolegów z Niezależnego Kolejowego Projektu Modelarskiego pod twardą ręką Andrzeja Wolnikowskiego :) oraz swoim Stefan Stachowicz KoTeBi.

Od przyszłego tygodnia zaczynają się negocjacje z Władzami oraz Sponsorami na temat III Włocławskiej Wystawy Makiet Kolejowych i Samochodowych, na której mam nadzieję że się zobaczymy.

Fotorelacje dostępne są i będą się pojawiać na:
http://ckbrowarb.pl/gallery/ii-wloclawska-wystawa-makiet-kolejowych-i-samochodowych/
http://www.pomorska.pl/wiadomosci/w...we-wloclawku-zdjecia-wideo,12489231,25582901/
na twarzoksiążce
https://www.facebook.com/events/495822290770560
https://www.facebook.com/kotebi

Jeszcze raz wielkie dzięki
Stefan Stachowicz
KoTeBi
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#42
Impreza bardzo udana, mam skromną nadzieje by na stałe wpisała się w modelarski kalendarz.
@kotebi , @Mafo - Panowie szacunek za organizację, za wkład, za klimat, na pewno kosztowało Was to wiele pracy, ale efekt było widać w pozytywnym odbiorze i ilościach wystawców jak i odwiedzających. Fajnie było Was poznać osobiście.

Koledzy samochodziarze, których poznałem już prędzej oraz Ci, z którymi widziałem się pierwszy raz - dzięki za ciekawe rozmowy, wymianę doświadczeń, poglądów - myślę, że w przyszłym roku zjedziemy się w większym gronie ze swoimi kolekcjami ;-)

Pozdrawiam wszystkich którzy pojawili się na tegorocznej wystawie, a tych których nie było - z tego miejsca serdecznie zapraszam w przyszłym roku - naprawdę warto !!!

pozdr. Adrian
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#43
Zdjęcie ze spotkanie Grupy G 20.... a nie, to Zespół pieśni i tańca MAZOWSZE.... Cholera, wszystko pokręciłem - To po prostu grupa trzymająca władzę;)

P1150639.JPG
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#45
Ja też chciałbym podziękować za przemiłe spotkanie w sympatycznym gronie pozytywnie zakręconych w skali 1:87 i nie tylko :)
Do zobaczenia za rok ( już przyjadę z modelami ).
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
#46
Podczas naszego pobytu, zauważyłem że na sali panuje wprost niebiański spokój, nikt nie pogania, nikt nie krzyczy, nie ma nawiedzonych typów w kolejarskich czapkach z gwizdkiem, a mimo to wszystko działa i sprawia przyjemność.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
#47
Dostałem przed chwilą SMS-a od Pani dyrektor Lidii Piechockiej-Witczak z podziękowaniami i mając jej zgodę pozwolę sobie zacytować jej słowa:

"Dzień dobry, Panie Macieju.
Ależ mi przyjemnie...))
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, zarówno te skierowane do instytucji, jak i do mnie osobiście.
Wystawa, którą wspólnie organizowaliśmy ma dobre recenzje także wśród widzów, a przecież o to w dużej mierze chodzi. Naprawdę zrobili Państwo włocławianom i gościom z zewnątrz wielką frajdę prezentacją Waszej pasji.
Jeżeli w przyszłym roku będziecie chcieli prezentować się w Browarze ponownie, jeżeli miejsca nie zabraknie, oczywiście będziemy działać.
Życzę Panu wszystkiego najlepszego, z podziękowaniem za ciekawe rozmowy służące mojej edukacji w dziedzinie modelarstwa i kolekcjonerstwa ☺.
Serdeczne dzięki wszystkim modelarzom, którzy włożyli dużo osobistego wysiłku w to, aby wystawa miała tak dobry efekt.
Do zobaczenia we Włocławku
Lidia Piechocka-Witczak, CKBrowar B.,
Włocławek"
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.406 108 2
#49
Dostałem przed chwilą SMS-a od Pani dyrektor Lidii Piechockiej-Witczak z podziękowaniami i mając jej zgodę pozwolę sobie zacytować jej słowa:

"Dzień dobry, Panie Macieju.
Ależ mi przyjemnie...))
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, zarówno te skierowane do instytucji, jak i do mnie osobiście.
Wystawa, którą wspólnie organizowaliśmy ma dobre recenzje także wśród widzów, a przecież o to w dużej mierze chodzi. Naprawdę zrobili Państwo włocławianom i gościom z zewnątrz wielką frajdę prezentacją Waszej pasji.
Jeżeli w przyszłym roku będziecie chcieli prezentować się w Browarze ponownie, jeżeli miejsca nie zabraknie, oczywiście będziemy działać.
Życzę Panu wszystkiego najlepszego, z podziękowaniem za ciekawe rozmowy służące mojej edukacji w dziedzinie modelarstwa i kolekcjonerstwa ☺.
Serdeczne dzięki wszystkim modelarzom, którzy włożyli dużo osobistego wysiłku w to, aby wystawa miała tak dobry efekt.
Do zobaczenia we Włocławku
Lidia Piechocka-Witczak, CKBrowar B.,
Włocławek"
Super Babka :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#50
Fotka "Grupy Trzymającej Władzę" fajna ale nie wszystkich znam i rozpoznaję. Może za zgodą obecnych na zdjęciu podpisać kto jest kto, abyśmy chociaż w ten sposób mieli okazję się poznać:) czy raczej rozpoznać ;)Ze swej strony gratuluję organizatorom udanej imprezy co potwierdza zacytowany powyżej tekst gestora obiektu. Żałość ma jest ogromna, :(że ten termin imprezy nie pozwolił mi się na niej pojawić. Mam nadzieję, że przyszłoroczne spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#51
Jeszcze kurz nie opadł a już mam małe przecieki na przyszłość - planowany termin kolejnej wystawy to (14)15-16 lub (21)22-23 września 2018. Zobaczymy jak wpiszemy się w terminy C.K. "Browar B."
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#56
Dla tych co nie byli lub nie widzieli "Browar B." nocą Autor Mariusz Maciejewski - dzięki jego pracy i cierpliwości w znoszeniu mojego marudzenia, mieliśmy plakaty zaproszenia ogólnie oprawę graficzną


browarb.jpg
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#60
Jako organizator II Włocławskiej Wystawy Makiet Kolejowych i Samochodowych pragnę z całego serca przeprosić kolegów z Kolei Parkowej PECNA za to, że zostali pominięci przy realizacji zdjęcia grupowego wszystkich wystawców. Nie było to działanie zamierzone czy też zaplanowane. Jest mi niezmiernie przykro, że taka sytuacja miała miejsce zwłaszcza, że ekipa Kolei Parkowej Pecna stała się wielką atrakcją naszej wystawy i jest szeroko wspominana. Nie potrafię znaleźć słów które mogłyby stanowić jakiekolwiek usprawiedliwienie mojego błędu.
Mimo wszystko żywię nadzieję, że pobyt we Włocławku zostanie przez Was, Szanowni Koledzy, miło zapamiętany i mam nadzieję, że do nas wrócicie na kolejną edycję wystawy
Przepraszam
Stefan Stachowicz
KoTeBi