• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

II Trybunały Piotrkowskie 2015

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#21
I ja tam byłem i jedynką się bawiłem. Koledzy Adam i Andrzej próbowali mnie nawrócić na tę wielkość ale nieugięty byłem jak Morfeusz z Matrixa w czasie przesłuchania przez agenta Smitha. Chociaż jak tak się teraz nad tym zastanawiam to przecież tory już mam ...:)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#23
Ja też byłem ale jakoś słabe zainteresowanie rozmową ze strony Spur 1 i mnogość atrakcji sprawiło, że większość czasu raczej spędziłem na rozmowach z kolegami modelarzami z innych skal .
Nie mniej jednak impreza udana i myślę, że w następnym roku o ile czas pozwoli pojawię się tam ze swoją makietą wąskotorową .;)
Jeśli miałbym wybierać najlepszą makietę to chyba mój wybór padł by na tę .
DSCF2166.JPG
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#24
Andrzeju ja bardzo chętnie bym porozmawiał , bo po to tam pojechałem żeby się spotkać z kolegami modelarzami ,ale ja cie nie znam i nie wiedziałem że jesteś trzeba było podejść i zagadać ,z Markiem (tempest )przegadaliśmy prawie dwie godziny .
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#25
Też byłem w niedzielę z rodzinką :) , żona samego nie chciała puścić:(, nawet córka nie marudziła przespała połowę zwiedzania:) tak jest jak siema prawie 7 tygodni. Skala 1 robi wrażenie :) tak samo jak makieta w "Z"
może coś za rok będzie więcej z 1 i 0 :) wiem, że kilka torów na krzyż i w 1 i 10m2 nie ma na hali:)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#26
Adamie byłem i witałem się z Tobą ale wyszło jak wyszło ,nie oceniam i raczej nad tym też rozwodzić się nie będę .
Może następnym razem uda się zamienić parę słów ,bo internet to nie wszystko .
Pozdrawiam Andrzej .:)
 

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#32
Podziwiam rozwój 1-nki, cieszę się że skale większe idą w Polsce "do przodu". Ja ze względów zawodowych nie mogę teraz uczestniczyć w rozwoju skali 0, ale obiecuję po wakacjach nadrobić straty…
Widać, że imprez była udana !
 

Podobne wątki