• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

II Trybunały Piotrkowskie 2015

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#1
W dniach 19 - 21. 06.2015r w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się drugie spotkanie miłośników modelarstwa kolejowego w Hali Sportowej przy ul .Sienkiewicza 10/12.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#4
I ja się chyba wybiorę 20, tak około 11-stej się pewnie pojawię bo wyspać się przecież trzeba.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#6
Też się wybieram ,ale zastanawiam się czy My jako klub nie mogli byśmy mieć tam stoiska ?
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#9
A to ciekawe bo na innym forum w tym samym temacie padła informacja że zerówki nie będzie .
Przynajmniej w osobie Tomka ,to zresztą widać w ułożeniu stoisk ,club0 nieobecny.
 

Bogdan Pl1

Nowy użytkownik
club 0
Reakcje
1 0 0
#10
A to ciekawe bo na innym forum w tym samym temacie padła informacja że zerówki nie będzie .
Przynajmniej w osobie Tomka ,to zresztą widać w ułożeniu stoisk ,club0 nieobecny.
Myślę, że chodzi oto, że wybierają się członkowie tego forum. Może postaramy się spotkać przy stanowisku Spur1 np. o 11 lub 11.30. Ja i dwóch kolegów planujemy pojechac rano z Warszawy pociagiem.
 

Bogdan Pl1

Nowy użytkownik
club 0
Reakcje
1 0 0
#17
Dopiero wróciłem do domu. Jedziemy do Piotrkowa we trzech: Ja, Krzysztof Klociński i Jan Rogowski. Ponieważ pójdę w Piotrkowie rano na cmentarz (grób rodzinny) to proponuję spotkać się przy stoisku Spur1 o godzinie 11.30. Jedziemy pociągiem z Warszawy Centralnej o godzinie 8.00, w wagonie 11, przedział 3 (jeżeli coś nie pokręciłem). Mój nr telefonu 606-269-644. Do zobaczenia w pociągu lub/i w Piotrkowie.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#18
Właśnie wróciłem z Piotrkowa. Byłem kilka razy przy stoisku Spur 1, pytałem się o kolegów, rozmawiałem tylko z jednym. Może chodzi o spotkanie w niedzielę?.
 

Bogdan Pl1

Nowy użytkownik
club 0
Reakcje
1 0 0
#20
Byłem przy Spur1 między 11.30 a 12.30 z przerwami. Był także Uboottd. Ponieważ nie spotkaliśmy się w Piotrkowie to możemy spotkać się w Warszawie. Kwestia ustalenia miejsca i czasu.
 

Podobne wątki