• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

II Spotkanie Miłośników Koleji USA

A

Anonymous

Gość
#1
Mam przyjemność zaprosić osoby interesujace się kolejami USA ,i nie tylko .
Na II spotkanie w Szczytnie .
Proponowany wstępny termin spotkania to majowy weekend 26-27 maj 2007.
Jest też propozycja ,żeby spotkanie rozpoczęło się już w piatek ,w celach podpatrzenia i
poduczenia się stosowanych ,przezemnie techik modelarskich .
Jest też i troche mniej atrakcyjna wiadomość ,przewidywana jest składka udziałowa .
Na zapewnienie obsługi bufetowej .
Niestety nie posiadam sponsorów ani funduszy reprezentacyjnych , więc chyba mnie zrozumiecie ,że zapewnienie kompletnego dwu-trzydniowego wyżywienia ,dla przewidywanej liczby gości ,to jak skromne wesele .
Zapraszam do dyskusji na temat terminu ,ewentualnie ,proszę o pomysły co przygotować na tegoroczną imprezę .
Dla osób które nie miały okazji lub nie wiedzą gdzie znajduje się relacja filmowa z ubiegłorocznej imprezy ,podaję link do filmu
http://www.forum.martel.p...ction=file&id=5
 

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#2
Dziękujemy za zaproszenie, trudno powiedzieć czy przyjade chociarz chciałbym bardzo. Troche daleko z Krakowa, cena przejazdów troche mnie przeraża. A do kiedy można zgłaszać chęć uczestnictwa?
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#3
Ja raczej odpadam z racji przygotowań do naszej imprezki w Krakowie ;), która jak wiadomo odbędzie się weekend później. Choć przyznam się że filmik chciałem sobie oglądnąć a tu niestety link niedziała :(
 

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#4
Czy jest już ustalone kiedy dokładnie zaczyna się spotkanie? Co z noclegiem? Jaka będzie przybliżona wysokość składki? Nadal rozważam przyjazd, nie wiem kiedy Damian zamyka liste uczestników.
 

Podobne wątki