• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele I Wakacyjna Wystawa Modeli i Makiet Kolejowych w Gdańsku

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#21
i ostatnie
 

Załączniki

OP
OP
Salsa

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#24
A dokladnie przedluzenie obejmuje ostatni weekend + piatek sierpnia oraz wszystkie soboty i niedziele wrzesnia. Natomiast we wrzesniowe piatki beda odbywac sie spotkania z naciskiem na warsztaty modelarskie pod przewodnictwem Tomasza Olszynskiego i ewentualnie wolne jazdy po makiecie dla zainteresowanych. Przepraszam chwilowy brak polskich znakow.
Pozdrowienia, Piotr
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
97 2 0
#25
Wystawa dość ciekawa. Fajne makiety (szkoda tylko że SU46 tamtego dnia akurat nie jeździła), poznałem też paru kolegów. Jednak nie udało mi się zrealizować udziału, gdyż pewne sprawy mnie poganiały, a też przyjechałem głównie na urlop. Co jednak nie przeszkodziło mi w pozostaniu na dwie godziny celem wytłumaczenia moim dwóm kolegom co i jak działa oraz opowiedzieć trochę o pierwowzorach miniatur poruszających się po makietach.

Jakbyście się głowili - to można było mnie poznać po sporej ilości bagażu jaką miałem ze sobą podczas zwiedzania :D
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#26
... tak pamiętam ... było Was trzech ... i z każdym inny WIELKI plecak
... sam osobiście prosiłem Was ... będą za konsolą jako obsługa stacji PADOWO
... abyście przestawili swoje plecaki z wąskiego przejścia/wejścia w bardziej odległe miejsce wewnątrz sali
... co znacznie ułatwiło poruszanie i zwiedzanie prezentowanej wystawy

Pozdrawiam KRZYSIEK
 

Podobne wątki