• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele I Chorzowski Pokaz Makiet Kolejowych

OP
OP
ogest

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#4
hmm.. szczerze mówiąc sam dowiedziałem się czytając to forum, ktoś gdzieś między wierszami o tej imprezie wspomniał.
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#5
może by tak łaskawie pisać na forum a takich imprezach :(
byłem w Spodku na pasjonatach :) i chętnie bym podskoczył
na Lompy :(( a dowiedziałem się, dwa dni później.
szkoda.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.075 140 0
#8
Informacja była na forum TT, którego uczestnicy organizowali tę imprezę.
Na forum TT może zajrzeć każdy.
 
Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.285 41 5
#9
Misiek, racja, ale tu też mamy ludzi bawiących się TTką i mamy dział Imprezy....TTkowcy się odcinają od H0? Toż to generalnie brać modelarska, tylko skala inna.... :)
 
OP
OP
ogest

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#10
Misiek, racja, ale tu też mamy ludzi bawiących się TTką i mamy dział Imprezy....TTkowcy się odcinają od H0? Toż to generalnie brać modelarska, tylko skala inna.... :)
Raczej sądzę, że dużo osób jak już czyta jedno forum, to braknie im czasu na kolejne. Sam to wiem z własnego doświadczenia mam kilka ulubionych stron ale nie jestem w stanie przejrzeć wszystkiego ;)
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#15
Na wstępie chciałbym podziękować organizatorom za możliwość wykonania zdjęć z bliska, szkoda tylko iż nie mogłem wygospodarować więcej wolnego czasu na dłuższy pobyt, mimo to parę słów udało się zamienić :). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, duży plus za możliwość prowadzenia taboru przez najmłodszych za co byli honorowani dyplomem. Generalnie TT na Górnym Śląsku jako grupa ma się chyba lepiej niż HO:(.

A oto tak na szybko parę fotek:

IMG_0327.JPG


IMG_0334.JPG


IMG_0341.JPG


IMG_0351.JPG


IMG_0352.JPG


IMG_0361.JPG


IMG_0374.JPG


IMG_0384.JPG


IMG_0389.JPG


IMG_0395.JPG


IMG_0435.JPG
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#20
Tym razem udało się wpaść w niedzielę, jak nietrudno się domyślić najwięcej czasu spędziłem na trasie wagonika typ N między mijankami... No i dowiedziałem się, że jeden z moich znajomych z pracy śmiga w TTce :D
 

Podobne wątki