• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele I Bydgoska Wystawa Makiet Modułowych 8-9.10.2016

Reakcje
9 0 0
#1
W imieniu moim i kolegów zapraszamy serdecznie na I Bydgoską Wystawę Makiet Modułowych. Jest to pierwsza impreza w Bydgoszczy na której tematem przewodnim jest tylko modelarstwo kolejowe i pierwsza na której oficjalnie pokażą się zaprzyjaźnione kluby z poza naszego miasta. Pozdrawiamy i Do Zobaczenia ;).

Plakat Fordon.JPG
 

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#3
I to jest odpowiednia informacja o imprezie, z wyprzedzeniem czasowym. Kto chce odwiedzić ma trzy tygodnie na zaplanowanie czasu.
Pzdr, Piotr
 
OP
OP
D
Reakcje
9 0 0
#4
Witam. Faktycznie gdzieś nam umknęło że zabrakło informacji o skali, a więc prezentowane makiety będą w skali H0. Jeśli chodzi o czas ukazania się informacji o imprezie to niestety mimo starań nie udało nam się wcześniej zamieścić informacji na forum. Mamy jednak nadzieje że nie zniechęci to nikogo do odwiedzin na naszej wystawie. Pozdrawiam.
 

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#5
Żeby było jasne, w mojej wypowiedzi nie było ironii. Uważam że informacja trzy tygodnie wcześniejsza jest jak najbardziej do zaakceptowania. Z kolei informacja dużo wcześniejsza spadnie na dół listy (chyba że organizator w kółko będzie coś dodawał i windował na górę).
Pzdr, Piotr
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#6
... poniżej w załączeniu przedstawiam układ makiety modułowej
... zaproponowany przeze mnie na Bydgoską Wystawę Modelarską

... mam nadzieję że przypadnie on do gustu uczestnikom spotkania
... z tego co wiem ruch po makiecie będzie prowadzony na telefon dyżurnego

... choć niestety maksymalnie możemy upchnąć tylko około 10 składów oraz
... mamy do tego do obsługi 7 posterunków ruchu na makiecie modułowej
... to dobrej zabawy z pewnością wystarczy dla każdego z uczestników imprezy

2016-10_BYDGOSZCZ_uklad-makiety.png

ZAPRASZAM w imieniu własnym i kolegów

Krzysiek
 
OP
OP
D
Reakcje
9 0 0
#8
Krzyśku jesteś wielki. (y) Kawał świetnej roboty. Jestem w szoku :eek: bo wyszło tego więcej niż zakładałem w swojej wyobraźni. W Takim razie nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych do odwiedzin - Zapraszamy i Pozdrawiamy :)
 
Reakcje
22 5 0
#12
Dziękuję wszystkim za miło spędzony weekend w Fordonie szczególne podziękowania dla mojej "pomocnicy" OLI bardzo dobrze zapowiadającej się Dyżurnej Ruchu. Do zobaczenia na innych imprezach modelarskich. Najbliższa już za dwa tygodnie w Poznaniu.

Andrzej
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#16
... dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za wspólne chwile i spędzony miło czas
... przy toruńsko-bydgoskiej modułowej makiecie kolejowej na spotkaniu w Fordonie
... w załączeniu fotka grupowa wszystkich uczestników imprezy modelarskiej oraz
... osobne ujęcie członków naszej ekipy TMM aktywnie biorących udział w tej imprezie :)

DSC_0241.JPG


DSC_0378.JPG


Pozdrawiam,
Krzysiek
 
Reakcje
0 0 0
#17
Byłem, widziałem, podziwiałem...Jak zawsze jestem pelen uznania dla kunsztu modelarzy. Pozytywnie zaskoczyl mnie rozmach już na pierwszej wystawie. Staralem się zwrocic uwagę na bydgoskich modelarzy, ale nie było zadnych roznic. Wszystkie były na wysokim poziomie. Gratuluje sukcesu. Czekam na następne spotkanie.
Ja oczywiście biore udział jedynie emocjonalnie, bo moja skala to N. Chcialem nawet cos kupic dla siebie, ale "handlowiec" miał jedynie kilka wagonikow "powystawowych" (modele sprzed 20 lat) za cene grubo powyżej bierzacej produkcji. Kupilem natomiast czasopismo "Modelarstwo Kolejowe" nr 4. To doskonale wydawnictwo, polecam kolegom modelarzom. W mojej ocenie to jest jakby uzupełnienie miesięcznika "Swiat Kolei" w którym brak tematyki dla modelarzy, bo to co tam pisza to b.ciekawe, ale to nie to czego oczekuje jako modelarz (na prywatny użytek).Chodzi konkretnie o brak artykulow "szkoleniowych", jest ich niewiele.
 

Podobne wątki