• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Iława - XI Wystawa Modelarska Iława - 7-8 lipca 2018

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#81
Bardzo fajny ale za krótki film. Mam nadzieję, że będą następne. Przepraszam dyżurnych z Kartuz i Bartoszyc Rybackich za nasłanie na Was UTK. Zrobiłem to z miłością, w trosce o bezpieczeństwo ruchu kolejkowego, bez związku z dyskusją za miedzą. :):p
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#86
Wielki Nadkontroler,Arcynasyłacz UTK a przegapilł:gwizd: ,a co przegapił to widać od ok 0:40 na filmie nr 2:p.
O biada mi. O ile w Bartoszycach to mala drzazga, to niedostrzeżenie takiej kłody jak rozpruta zwrotnica wskazuje na moją miernotę. Szynka ze mnie a nie arcykontroler i naddonosiciel (arcynasyłaczUTK) Ale proszę, dajcie mi szansę. Będę aktywny, będę prymusem, będę donosił najlepiej jak umiem. Wyrobię sobie bezpośrednie łącze z UTK. To tylko jeden moj błąd, a ile dobra wcześniej... czy to się nie liczy?.:cry:
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#88
Michałku sam wytykasz "to tylko jedne błędy";)więc trzeba by przyłożyć do Ciebie taką samą miarę,no ale niech będzie,że działasz
pro publico bono więc powiedzmy,że dostałeś coś w rodzaju "żółtek kartki":oops:,myślę,że wiesz co będzie przy następnej:eek:.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#90
Czy może ktoś napisać coś więcej o cysternie z logiem PCC oraz o wagonie pocztowym za parowozem?
Nie mam niestety okazji aby uczestniczyć w takich spotkaniach dlatego dziękuję kolegom za zamieszczenie tutaj fotek i filmików:)
 

Podobne wątki