• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Iława – XIII Ogólnopolska Wystawa Modeli – 10-11 lipca 2021 r.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#41
Kolego @Krzysztof Szymański. Skoro nie potrafisz napisać prawidłowo w języku polskim praktycznie żadnego postu, to nie dziw się, że i adres mailowy źle napisałeś. Może na przyszłość warto przed wysłaniem napisanego tekstu sprawdzić, czy nie ma w nim błędów?
 
Reakcje
2 0 20
#42
Kolego @Krzysztof Szymański. Skoro nie potrafisz napisać prawidłowo w języku polskim praktycznie żadnego postu, to nie dziw się, że i adres mailowy źle napisałeś. Może na przyszłość warto przed wysłaniem napisanego tekstu sprawdzić, czy nie ma w nim błędów?
Jak bedziesz mial tyle lat co ja to zobaczysz jak idzie pisanie postu z telefonu . Ale to zadne usprawiedliwienie
 
Reakcje
2 0 20
#44
Z całym szacunkiem dla Twojego wieku ale wynika z tego, że niesłusznie posądziłeś kolegów o złą wolę lub niechęć do Ciebie ;)
Nikogo nie posadzalem . Tylko bylem zaskoczony ze nie dostalem odpowiedzi na zgloszenie do wystawy w Iławie. A wyglada na to ze to ja sam przez przeoczenie wpisałem zly adres email (pomylka jednej litery ) tylko szkoda ze byla to jedyna forma komunikacji . No cóż czasem tak bywa . Starosc nie radosc
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.091 153 19
#45
Nikogo nie posadzalem . Tylko bylem zaskoczony ze nie dostalem odpowiedzi na zgloszenie do wystawy w Iławie. A wyglada na to ze to ja sam przez przeoczenie wpisałem zly adres email (pomylka jednej litery ) tylko szkoda ze byla to jedyna forma komunikacji . No cóż czasem tak bywa . Starosc nie radosc
Jest Pan na Facebooku aktywnym użytkownikiem i wątpię, aby nie trafił nigdy wcześniej na organizatora tej imprezy.
Więc nie róbmy sobie żartów z siebie, że nie było innej formy kontaktu.
 
Reakcje
2 0 20
#47
Panie Krzysztofie.
Sprawdziłem w systemie.
Pańskie zgłoszenie przyszło dnia 08.03. o godz 17.52.
Równocześnie, automatycznie komputer wysłał odpowiedż o przyjęciu zgłoszenia na podany przez Pana mail: kazior-@tlen.pl
W tej sytuacji mogą być dwa wytłumaczenia:
1. Automatyczna odpowiedż weszła do spamu.
2. Błędnie podał Pan swój adres email.
Czekam na Pańską odpowiedż.
W jednym zgloszeniu podalem wlasciwy . A w drugim prawdopodobnie bledny . A jestem zaintetesowany caly czas uczestnictwie . Pozdrawiam Krzysztof Szymański
 
OP
OP
LeszekDM

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#49
Panie Krzysztofie.
Tak więc sprawa powoli się wyjaśnia.
Wkradła się literówka. ( albo dwie ).
Właściwy adres mailowy wpisuję do listy kontaktowej. I za chwilę napiszę na skrzynkę testowy e-mail, aby mieć pewność, że mamy ze sobą kontakt.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#52
W jednym zgloszeniu podalem wlasciwy . A w drugim prawdopodobnie bledny . A jestem zaintetesowany caly czas uczestnictwie . Pozdrawiam Krzysztof Szymański
Żaden mail podany przez Ciebie nie jest prawidłowy. I dlatego trzeba reagować i zwracać uwagę wszystkim źle piszącym i robiącym błędy językowe, żeby w ważnej sprawie nie zrobili błędu.

Teraz brakuje mi tu magicznego słowa od kolegi @Krzysztof Szymański - przepraszam za nieuzasadnione posądzenie organizatorów, bo adres mailowy był napisany źle.
 
Ostatnio edytowane:

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#53
Żaden mail podany przez Ciebie nie jest prawidłowy. I dlatego trzeba reagować i zwracać uwagę wszystkim źle piszącym i robiącym błędy językowe, żeby w ważnej sprawie nie zrobili błędu.

Teraz brakuje mi tu magicznego słowa od kolegi @Krzysztof Szymański - przepraszam za nieuzasadnione posądzenie organizatorów, bo adres mailowy był napisany źle.
Cisza/brak magicznego słowa !
 

Podobne wątki