• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Iława – XIII Ogólnopolska Wystawa Modeli – 10-11 lipca 2021 r.

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#23
Psioczyłeś na FB na Grudziądz to może się koledzy wkurzyli na Ciebie :]]
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#24
A tak serio nie wiem. Poczekaj aż organizator będzie ba forum zobaczy co napisałeś i Ci odpowie.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#33
Krzysztofie. Jeździłeś po organizatorach imprez na FB pisząc wielokrotnie nieprawdę co wielokrotnie Ci udowadniałem. Nie kontynuuj tego tematu szczególnie w tym wątku bo on dotyczy czegoś innego. Swoim zachowaniem zapewne sympatii sobie nie zaskarbiłeś u wielu organizatorów imprez.

Co do Iławy formularz odpowiadał automatycznie o przyjęciu zgłoszenia. Od kolegi Jacka to się mogłeś dowiedzieć że powstał układ makiety w H0 oraz że poszły informacje co kto ma zabrać (jakie moduły). Twoja makieta jest w TT tak więc nijak się to ma do wcześniejszych informacji.

Tak jak już napisałem. Czekaj aż organizator Ci potwierdzi że chce/może/ma miejsce na Twoją makietę. Wypisywanie tutaj żali raczej Ci nie pomoże. Organizator nie ma też obowiązku siedzieć na forum i patrzeć czy czasem coś się nie pojawiło w wątku. Może właśnie odpoczywa z okazji długiego weekendu.

Koniec tematu albo zrobię porządki.
 
Reakcje
2 0 20
#34
Krzysztofie. Jeździłeś po organizatorach imprez na FB pisząc wielokrotnie nieprawdę co wielokrotnie Ci udowadniałem. Nie kontynuuj tego tematu szczególnie w tym wątku bo on dotyczy czegoś innego. Swoim zachowaniem zapewne sympatii sobie nie zaskarbiłeś u wielu organizatorów imprez.

Co do Iławy formularz odpowiadał automatycznie o przyjęciu zgłoszenia. Od kolegi Jacka to się mogłeś dowiedzieć że powstał układ makiety w H0 oraz że poszły informacje co kto ma zabrać (jakie moduły). Twoja makieta jest w TT tak więc nijak się to ma do wcześniejszych informacji.

Tak jak już napisałem. Czekaj aż organizator Ci potwierdzi że chce/może/ma miejsce na Twoją makietę. Wypisywanie tutaj żali raczej Ci nie pomoże. Organizator nie ma też obowiązku siedzieć na forum i patrzeć czy czasem coś się nie pojawiło w wątku. Może właśnie odpoczywa z okazji długiego weekendu.

Koniec tematu albo zrobię porządki.
Ja nie mam do nikogo pretensji . Mozna odpowiedziec tak lub nie . I koniec dyskusji . Bo imprezy sie planuje. Nie tylko organizator. Ale kazdy kto chce uczestniczyc .
 
OP
OP
LeszekDM

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#35
Panie Krzysztofie.
Sprawdziłem w systemie.
Pańskie zgłoszenie przyszło dnia 08.03. o godz 17.52.
Równocześnie, automatycznie komputer wysłał odpowiedż o przyjęciu zgłoszenia na podany przez Pana mail: kazior-@tlen.pl
W tej sytuacji mogą być dwa wytłumaczenia:
1. Automatyczna odpowiedż weszła do spamu.
2. Błędnie podał Pan swój adres email.
Czekam na Pańską odpowiedż.
 
OP
OP
LeszekDM

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#36
Panie Krzysztofie. Sprawdzając listę uczestników, widzę Pański drugi wpis, przesłany 10.03. o godz. 17.05.
Tym razem wpisany adres mailowy to: kazior-9@tlrn.pl.
Proszę o wyjaśnienia w korespondencji prywatnej. Nie wiem jak mam rozumieć Pańskie podwójne zgłoszenie.
Na obydwa z podanych adresów wysłałem do Pana mail z zapytaniem o tą sytuację ( wysłano 11.03. o godz 13.21 )
 
Reakcje
2 0 20
#37
Panie Krzysztofie. Sprawdzając listę uczestników, widzę Pański drugi wpis, przesłany 10.03. o godz. 17.05.
Tym razem wpisany adres mailowy to: kazior-9@tlrn.pl.
Proszę o wyjaśnienia w korespondencji prywatnej. Nie wiem jak mam rozumieć Pańskie podwójne zgłoszenie.
Na obydwa z podanych adresów wysłałem do Pana mail z zapytaniem o tą sytuację ( wysłano 11.03. o godz 13.21 )
Ani jednego majla nie dostalem .bym zaraz odpisał .Ze nie chcialo przyjac zgloszenia dla tego usilowalem po taz drugi i za pewne weszly obydwa .
 
Reakcje
2 0 20
#38
Panie Krzysztofie. Sprawdzając listę uczestników, widzę Pański drugi wpis, przesłany 10.03. o godz. 17.05.
Tym razem wpisany adres mailowy to: kazior-9@tlrn.pl.
Proszę o wyjaśnienia w korespondencji prywatnej. Nie wiem jak mam rozumieć Pańskie podwójne zgłoszenie.
Na obydwa z podanych adresów wysłałem do Pana mail z zapytaniem o tą sytuację ( wysłano 11.03. o godz 13.21 )
Zly adres e-mail . Kazior-@tlen.pl taki powinien byc
 

Podobne wątki