• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Iława – XIII Ogólnopolska Wystawa Modeli – 10-11 lipca 2021 r.

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
#70
Wybieram się na imprezę w Iławie. Chciałbym ruszyć z Torunia najpóźniej o 18:00 w piątek, a powrót w Niedzielę po zakończeniu imprezy i spakowaniu się. Czy jest ktoś kto chciałby się ze mną zabrać lub na odwrót - ktoś kto ma wolne miejsce i chciałby mnie ze sobą zabrać? Zastanawiam się czy jechać autem (sam/z kimś) czy pociągiem. Jak coś to proszę o pw.
 
OP
OP
LeszekDM

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#71
Szanowni koledzy i koleżanki,

Jednym z wymogów właściciela obiektu jest przeciwdziałanie i ochrona przed Covid-19.
Każdy uczestnik naszej imprezy powinien mieć w posiadaniu maseczkę zasłaniającą usta i nos.
Ponadto będzie lista osobowa z danymi kontaktowymi, i zapytaniem o przyjęcie ( lub nie ) szczepionki przeciw Covid.
Kto posiada, niech weżmie ze sobą paszport covidowy, poproszę.
Mimo spokojniejszej sytuacji zdrowotnej w Polsce, nadal podlegamy przepisom sanitarnym, które odnoszą się do organizacji imprez masowych.
Z góry Dziękuję i do zobaczenia w Iławie.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#72
Troszkę zaśmiecę wątek. Przepraszam. Strasznie zazdroszczę Wam super zabawy zwłaszcza, że dzisiaj rzuciła mi się w oczy informacja na temat rozważania rządu na temat wprowadzenia jesienią kolejnego lockdownu. Mam nadzieję, że to tylko forma zachęty do szczepienia. Na wszelki wypadek wyszalejcie się na całego i nie zapominajcie o tych, co nie mogą przyjechać wysyłając zdjęcia i filmiki i co się da!
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.101 153 19
#75
Kilka fotek
 

Załączniki

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.101 153 19
#79
Znowu kilka fotek.
 

Załączniki

Podobne wątki