• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Iława – XII Ogólnopolska Wystawa Modeli – 13-14 lipca 2019 r.

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#1
Witam serdecznie :) !

Na prośbę organizatora pragnę wszystkich serdecznie zaprosić w imieniu Damiana Sikorskiego na XII edycję wyjątkowego spotkania modelarskiego w Iławie. Jak co roku Damian zaprasza wszystkich pasjonatów modelarstwa kolejowego oraz samochodowego do pięknego miasta położonego nad najdłuższym w Polsce jeziorem - Jeziorakiem. Już dziś warto sobie zarezerwować kilka dni wolnych w wakacje, aby znów wspólnie się spotkać w gronie przyjaciół, kolegów, pasjonatów i wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie modelarstwa, kolei i motoryzacji w skali 1:1. Spotkajmy się ponownie w tym wyjątkowym miejscu na tej jak zawsze wspaniałej imprezie :D !

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu i na prośbę organizatora - Damiana Sikorskiego.
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#2
Witam serdecznie :) !

Na prośbę organizatora pragnę wszystkich serdecznie zaprosić w imieniu Damiana Sikorskiego na XII edycję wyjątkowego spotkania modelarskiego w Iławie. Jak co roku Damian zaprasza wszystkich pasjonatów modelarstwa kolejowego oraz samochodowego do pięknego miasta położonego nad najdłuższym w Polsce jeziorem - Jeziorakiem. Już dziś warto sobie zarezerwować kilka dni wolnych w wakacje, aby znów wspólnie się spotkać w gronie przyjaciół, kolegów, pasjonatów i wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie modelarstwa, kolei i motoryzacji w skali 1:1. Spotkajmy się ponownie w tym wyjątkowym miejscu na tej jak zawsze wspaniałej imprezie :D !

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu i na prośbę organizatora - Damiana Sikorskiego.
Oraz "wariatów, pasjonatów" skali 1/50, (niestety po Gliwicach gdy Damian mnie w to wkręcił sam nim zostałem) :eek:
 
Reakcje
37 24 8
#11
Czy jest już jakiś zamysł funkcjonowania makiety?
Bedzie rozkład?
Czy to będzie H0 czy inne skale też?
Czy jazdy losowymi składami czy tylko każdy jeździ swoim.
Czy możliwe jest przyjechanie na kawałek imprezy bez makiety i taboru i praca jako maszynista?
Czy jest wpisowe i ile?
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#12
Czy jest już jakiś zamysł funkcjonowania makiety?
Bedzie rozkład?
Czy to będzie H0 czy inne skale też?
Czy jazdy losowymi składami czy tylko każdy jeździ swoim.
Czy możliwe jest przyjechanie na kawałek imprezy bez makiety i taboru i praca jako maszynista?
Czy jest wpisowe i ile?
Bez swojego taboru raczej nie, chyba ze ktoś ci udostępni swój
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#13
SKMK Sopot tradycyjnie w Iławie ... rozłoży się w kącie. W załączeniu wstępna wersja naszego układu makiety modułowej w Iławie. Jeździmy wg rozkładu jazdy. Przewidujemy sporo pracy manewrowej na stacjach: Kaliska i Gołubie Kaszubskie. Pomiędzy stacjami przystanek osobowy Sławki. Tabor na makiecie w większości zwaloryzowany.
 

Załączniki

OP
OP
Remaj12

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#16
Garść informacji od organizatora :) :
Damian S. napisał(a):
Oto plan Wystawy w Iławie.
12.07.2019 r. piątek - od godz. 13.00-16.00
pokaz lokomotyw PKP CARGO oraz premiera w skali 1-87 (PIKO) SU46 i jeszcze mała niespodzianka (zapowiedź innego modelu) pokaz odbędzie się przy siedzibie PKP CARGO w Iławie (dojazd od ul.Aleja Jana Pawła II)
o godz. 16.45 wyjazd z parkingu pod halą dla uczestników wystawy do Ośrodka Szkolenia Kapitanów Żeglugi Wielkiej W Kamionce.

13.07.2019 r. sobota - godz.10.00 -18.00
pokaz makiet i modeli

14.07.2019 r. niedziela -godz.10.00 - 15.00
pokaz makiet i modeli

WSTĘP WOLNY.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#19
Ja plakatu nie szykowałem, ale faktycznie - brakuje tam Ciebie Leszku :confused: . Cieszę się, że "jednak" z nami będziesz ;) .
"Jednak" to złe słowo, bo Damian o moim przyjeździe wiedział od zeszłego roku. A, do Ciebie nie mam pretensji, bo niby czemu. Zresztą do nikogo. Błąd w druku, a Damian mi mówił, że już plakaty poszły do druku i po tzw. ptokach. Na pierwszej wersji plakatu byłem, a potem mnie wcięło.
 
OP
OP
Remaj12

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#20
"Jednak" to złe słowo, bo Damian o moim przyjeździe wiedział od zeszłego roku. A, do Ciebie nie mam pretensji, bo niby czemu. Zresztą do nikogo. Błąd w druku, a Damian mi mówił, że już plakaty poszły do druku i po tzw. ptokach. Na pierwszej wersji plakatu byłem, a potem mnie wcięło.
Dlatego napisałem "jednak" w cudzysłowie, bo miałeś być od początku :) , a na plakacie Cię ostatecznie "wcięło" :confused: , ale potwierdziłeś, że "jednak" będziesz ;) . Najważniejsze, że przyjeżdżasz :D !
 

Podobne wątki