• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele IŁAWA 2017

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#61
Akcenty z zagranicy


Elektrycznie i na niebiesko ...

... pozostałe.

Smaczki makietowe :)


Odrobina sopockiego klimatu w Iławie ...
Budynki wykonane z kartonu, większość z nich istnieje w rzeczywistości.

Bardo fajny ten moduł z bocznicą rozładunku/załadunku drewna to chyba jakieś nowe dzieło ? Można prosić więcej zdjęć tego kawałka makiety z dalszej perspektywy ? :)
Tak to nowe dzieło, nad którym pracował cały klub SKMK Sopot. Niestety nie mam fotografii całości z dalszej perspektywy.
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
fazer0001

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#63
- motyw - kapitalny jak dla mnie , nie wiem czy to praca Kolegi fazera0001 czy kogos innego ,
- przyklad kapitalnego zastosowania wyrobow do sklejania Revella i Italieri, tylko niepotrzebnie te loki przeznaczone na zlom posiadaja korbowody i przeciw korby (to psuje efekt), i jeszcze jedno koniec skladu konwojowanych nieczynnych parowozow powinien byc oznaczony dwiema tarczami prostokatnymi (Pc5), "swiecąca" latarnia czolowa na parowozie nieczynnym jest samowolką - a wiec takie oznaczenie jest nieprzepisowe (!) i to tez psuje efekt
- moze jeszcze wiecej znalazlo by sie zdjec tej opowiesci , bo wg mnie wcale bym sie nie zdziwil , jak by te parowozy nie trafily na zlom tylko na grzejki, ta Ok1 to do Świecia nad Wislą , ale nie wiem gdzie by mialy trafic te dwie Pm-y ?
Witam. Parowozy przeznaczone do kasacji to stare Piko itd... kolegi Leszka z Koronowa. Cały skład zaimprowizowany podczas imprezy. Dzięki za podpowiedź odnośnie oznaczenia (Fazer)
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#65
WIELKIE podziękowania dla wszystkich uczestników imprezy modelarskiej w Iławie za miłe spotkanie i wspólną zabawę.
Dopiero teraz trochę ochłonąłem, zarówno ze zmęczenia fizycznego, jak i przede wszystkim z ogromnego zadowolenia,
z tak miło spędzonego wspólnie czasu, w gronie sympatycznych, i tak samo jak ja, pozytywnie zakręconych ludzi.
Moim zdaniem było naprawdę ekstra. Cały misternie przygotowywany plan naszej zabawy udało się nam zrealizować.
Piękne makiety, piękne modele pociągów, sympatyczni ludzie, miła atmosfera. Wasze uśmiechy, mówią same za siebie.
Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy również podzielają mój entuzjazm. Osobiście naładowałem swoje "akumulatory na max".
Z rozkoszą teraz podziwiam obszerną relację fotograficzną Dariusza (dgajus) ... zdjęcia są jak zawsze rewelacyjne. (y)

W załączeniu wspólna fotka uczestników imprezy wykonana w sobotę oraz fotka klubowa ekipy TMM wykonana w niedzielę.

2017_IŁAWA_fotka_grupowa_DSC_0817.JPG


2017_IŁAWA_fotka_TMM_DSC_0947.JPG


Pozdrawiam, Krzysiek
 

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#67
Wróciłem z delegacji. Canon się odnalazł w szpargałach z elektryką :)
Tak więc w obliczu nowych faktów - z imprezy jestem zadowolony w 100 %. Co za ulga . Uff...
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.308 6 0
#71
wstawiam pierwszy filmik

drugi filmik. SU45 z towarowym na trasie Solecko - Sopot1.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#74
Witam miło :). Gratuluję wspaniałej zabawy! Nie sposób utrzymać żuchwę na swoim miejscu na widok makiet Modelarzy z Sopotu. Niezwykłe wrażenie robi stacja Piła. Andrzeju MEGA SZACUNEK I UZNANIE. W ogóle wszystkie moduły były bardzo ładne. Gratuluję!
Niestety muszę Was Koledzy (mimo pełnej miłości do Was) zgłosić do UTK z powodu nieprawidłowego oznakowania semaforów nie oddanych do użytku oraz epizodu znalezienia się na jednym odcinku dwóch pociągów (co widać na filmie). Bezpieczeństwo na kolei to nadrzędne zadanie - pamiętajmy o tym :niepewny:.
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#78
... można wiele i długo ... zastanawiać się nad kolorystyką zielonego sygnału na semaforze wjazdowym:
DSC_0735.JPG


... zastanawiać się nad poprawnością robionego zdjęcia:
DSC_0785.JPG


... zastanawiać się nad faktami zatrzymywanego w kadrze obrazu ... i to grupowo ... :)
DSC_0898.JPG

przepraszam za trochę słabą ostrość ostatniego zdjęcia ale robione było z drugiego końca sali :)

Pozdrawiam,
Krzysiek
 

Podobne wątki