• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele IŁAWA 2017

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#47
Mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie tej historii z aparatem. A swoją drogą Damian już zadeklarował swoją pomoc w sprawie. Mam nadzieję, że mój Canon leży spokojnie gdzieś w internacie.
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.308 6 0
#48
Bardzo ciekawy układ modułów. Wymagało to naprawdę dużej wyobraźni.
Zobaczyłem kilka nowych sekcji w dopracowanych szczegółach - SUPER.
Osobiście chciałbym podziękować Krzysztofowi Rutkowskiemu za umożliwienie mi filmowania w składach pociągów.
Filmiki wstawię za kilka dni, jak je zmontuję.
 

guru75

Użytkownik
Reakcje
38 2 0
#49
Bardzo dziękujemy wszystkim za możliwość wzięcia udziału w imprezie, za wspólną zabawę i biesiadowanie ;) Pozdrawiamy i do następnego razu!
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#50
Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tej jubileuszowej, X Ogólnopolskiej Wystawy Modelarskiej. Odrębne podziękowania należą się "Kapitanowi" Krzysztofowi R. (krzysiorut) za cały wkład w tą imprezę. Rozkład jazdy perfekcyjnie przygotowany, co dało nam wszystkim świetną zabawę (y)
Poniżej moja mała fotorelacja z wystawy, którą podzieliłem na kilka kategorii: Infrastruktura / Tabor / Smaczki makietowe - czyli to czego z reguły nie widzimy na makiecie ...

Posterunek Bartoszewo Rybackie
TDSC_8882.jpg


Stacja Owczarki
TDSC_8887.jpg


Most przed Owczarkami (w lewo kierunek: Piła Towarowa / w prawo stacja Owczarki)

TDSC_8886.jpg


Wjazdowy do Piły Towarowej z kierunku Owczarek
TDSC_8895.jpg


Piła Towarowa
TDSC_8896.jpg

TDSC_8897.jpg

TDSC_8903.jpg

TDSC_8904.jpg

TDSC_9001.jpg

TDSC_8905.jpg


Sopot - punkt wyładunku / załadunku drewna
TDSC_8913.jpg
TDSC_8925.jpg

TDSC_8926.jpg

[DOUBLEPOST=1500306921,1500306173][/DOUBLEPOST]Plan składowo-epokowo-personalny oraz czasowstrzymywacz rozkładu jazdy:D

TDSC_8970.jpg

TDSC_9049.jpg
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#51
Tabor kolejowy
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#52
Taboru ciąg dalszy ...
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#53
... i kolejne - ciąg dalszy nastąpi.
[DOUBLEPOST=1500307706][/DOUBLEPOST]
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#54
Dziękuję wszystkim za udaną imprezę. Pomimo wstępnych moich obaw okazało się, że spotkanie przebiegło w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wielkie dzięki dla organizatora za ogarnięcie tych trudnych warunków. Dziękuję też kolegom za naukę i instruktaż prowadzenia pociągu na szlaku. (y)
Na początek kilka moich fotek, a jak się ogarnę to wrzucę następne:

IMG_2547.JPG
IMG_2548.JPG
IMG_2549.JPG
IMG_2550.JPG
IMG_2551.JPG
IMG_2552.JPG
IMG_2598.JPG
IMG_2599.JPG
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.346 10 0
#55
@dgajus świetne zdjęcia ( zresztą jak zawsze) !;)(y)(y)

Bardo fajny ten moduł z bocznicą rozładunku/załadunku drewna to chyba jakieś nowe dzieło ? Można prosić więcej zdjęć tego kawałka makiety z dalszej perspektywy ? :)
 

kolejowy Marwin

Znany użytkownik
Reakcje
70 0 0
#56
Mi też najbardziej spodobał się ten kawałek makiety, również mam prośbę o zdjęcia i jednocześnie gratuluję autorowi tych modułów, ktore mimo prostego układu, mają w sobie to coś.(y):rolleyes::)
Piękne.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#58
Parowozy odstawiane do kasacji :(
(kiepska jakość telefon)
- motyw - kapitalny jak dla mnie , nie wiem czy to praca Kolegi fazera0001 czy kogos innego ,
- przyklad kapitalnego zastosowania wyrobow do sklejania Revella i Italieri, tylko niepotrzebnie te loki przeznaczone na zlom posiadaja korbowody i przeciw korby (to psuje efekt), i jeszcze jedno koniec skladu konwojowanych nieczynnych parowozow powinien byc oznaczony dwiema tarczami prostokatnymi (Pc5), "swiecąca" latarnia czolowa na parowozie nieczynnym jest samowolką - a wiec takie oznaczenie jest nieprzepisowe (!) i to tez psuje efekt
- moze jeszcze wiecej znalazlo by sie zdjec tej opowiesci , bo wg mnie wcale bym sie nie zdziwil , jak by te parowozy nie trafily na zlom tylko na grzejki, ta Ok1 to do Świecia nad Wislą , ale nie wiem gdzie by mialy trafic te dwie Pm-y ?
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#60
Kolejna porcja zdjęć - odstawione parowozy. Genialny pomysł jednego z kolegów TMM.
 

Załączniki

Podobne wątki