• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hyniu z JamraTransu kładzie spaw...

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#21
Tyle tego natłuczesz że niedługo Miki to od Ciebie weźmie jako kit-y bo nie będzie czasu żeby wykończyć :D Ten jak dla mnie to najciekawszy z Twoich projektów . Przyczepa będzie ?
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#22
Książę czipsów jak chce to mu tanio opchné, albo na terberga zamienię.

A co do przyczepy to miejsce na hak jest, będzie nisko jak pod tandem. A przyczepę bym chciał taką na bogato:
460889-ciężarowka_z_przyczepą-man-do_transportu_samochodow.jpg

Ale znając życie to wezmę się za taką:
468415194_3_1000x700_przyczepa-platforma-2006r-okazja-przyczepy-towarowe.jpg

Swoją drogą plac prawie jak u Hynia, czyściutko, porządeczek.

A budowa przyczepy skończy się na takiej:
540x405_przyczepa-platforma-na-balonach-2871911.jpg
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#25
Babuszka w takim wydaniu to ciekawy projekt. Wymiary zabudowy bierzesz na wzor czegos realnego?
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#26
Kolejny jamratransu zaczęty, nawet zaawansowany całkiem całkiem. Przyczepa do malowania tylko. Podwozie od solówki do dokończenia. I do malowania. Powoli kończą się białe kabiny :)
IMG_20170226_005240.jpg
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#27
Dopasowanie elementów tak żeby pasowały bez klejenia, tylko na kołki były pomontowane jest trudniejsze niż sądziłem. Ale wszystko się trzyma, do malowania da się zdjąć i to najważniejsze. No i kabinę pozbawiłem nadruków. Hynio Złotarynka teraz musi znaleźć patent na skrzynię na narzędzia zrobioną z czipsów. Marzy mi się wyciągarka ale na szczęście za marzenia nie karają :)
IMG_20170301_230533.jpg


Zabudowę za kabiną bym jednak chciał, bo ta szpara mnie razi.

A co do wymiarów to robię "na oko" tzw chińska miarą - przymierzam traktor.
 
Ostatnio edytowane:

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#28
Wrzuć za kabinę dużą wciągarkę i jakąś zabudowę szafkową na różne, niezbędne graty - łańcuchy, pasy, kliny, belki itp itd
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#29
Zarówno hakowiec jak i lawet mi się podobają, ale to też pewnie dlatego że używasz jako bazy najlepszej ciężarówki jaka moim zdaniem była, jest... i zostanie.
Co do lawety to wystarczy za kabiną ścianka grodziowa.
 
OP
OP
jamra

jamra

Użytkownik
Reakcje
23 0 0
#34
Oto I znow ja.
W jamraTransie pojawily sie dwa nowe ciągniki.
Jeden bedzie docelowo dwuosiowy z wywrotką kempf.
teraz tylko fotka pogladowa.
20171115_224130.jpg
a drugi juz w docelowej konfiguracji - 6x6 + naczepa jaka jest kazdy widzi. :)
20171115_224209.jpg

teraz czekamy za lakiernikiem :)
pozdrawiam i miłego wieczoru.